Vakar, 30.augusta naktī, Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Emmas ielā, kur jaunieši, iespējams, mēģināja nozagt kādu automašīnu.

Dodoties uz notikuma vietu, no aculiecinieka saņemta informācija, ka jaunieši aizgājuši pie netālu esošā soliņa.

Ierodoties adresē, apsekota norādītā teritorija un pamanīta Ford markas automašīna, kurai bija izsists kreisās puses aizmugurējais stikls. Turpinot apsekot apkārtni, pamanīti divi aprakstam atbilstoši jaunieši. Personas, pamanot policijas tuvošanos, sāka bēgt. Uz notikuma vietu nosūtīta vēl viena auto patruļa.

Bēgšanas laikā abi jaunieši pakrita un policijas darbinieki vienu no viņiem panāca un aizturēja. Savukārt otram jaunietim, kurš bija ģērbties tumšās drēbēs, neapgaismotajā pagalmā izdevās nozust no policistu redzesloka.

Aizturētais, 19 gadus vecais jaunietis paskaidroja, ka otru personu pazīstot vien dažas dienas un neko par viņu nezinot.

Tikmēr otra auto patruļa, apsekojot tuvāko apkārtni, pamanīja jaunieti, kurš atbilst aizbēgušās personas aprakstam. 22 gadus vecais jaunietis aizturēts un nogādāts uz notikuma vietu, kur atpazīts.

Abas personas nodotas Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

 

 

Info: Rīgas pašvaldības policijas

Saistītās tēmas: AutoZagļiNotvertiZagļi

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube