Ciešot no posttraumatiskā stresa (PTS), nemiera un smagas depresijas, pārdzīvojusi izvarošanu, Heidija Viljamsa (Heidi Williams) beidzot spējusi rast mieru jogā. Gandrīz zaudējusi savu 6 mēnešus veco meitiņu, centusies izdarīt pašnāvību, joga spējusi viņas dzīvē atgriezt krāsas un dzīvesprieku.

Joga palīdzējusi viņai atgriezties tur, kur reiz bijusi un jutusies ļoti labi.
“Atrodoties šajā garīgās slimības ellē, atklāju jogu un žēlsirdību. Joga aiznesa mani uz vietu, kur varu justies droši. Mierpilnu un sevis pieņemošu vietu,” stāsta Heidija.

Pēc atveseļošanās Heidija nolēmusi, ka caur savu pieredzi centīsies iedvesmot arī citus, kuri cieš no līdzīgām problēmām. Viņa vada tiešsaistes atbalsta grupu, kur cilvēkiem ir iespēja komunicēt, atbalstīt vienam otru. Viņas galvenais palīdzības sniegšanas veids ir terapeitiskās jogas nodarbības, kuras veidotas īpaši tiem cilvēkiem, kuri cieš no depresijas, patstāvīga nemiera un PTS.

Heidija izmanto arī sociālos medijus, lai ar citiem dalītos savā pieredzē un veiksmes stāstā. Viņa stāsta, kā beidzot atguvusi dzīvesprieku un to, kā prāts ir visa pamatā. “Tieši prāts un mūsu domas nosaka to, cik tālu mēs spējam iet. Tikai mēs paši esam noteicēji. Kad to iemācāmies, viss pārējais ir nieks.”

Savā Instagram profilā (apskatāms šeit) Heidija ievieto fotogrāfijas ar iedvesmojošiem citātiem, kuri motivē un liek cīnīties par savu laimi un emocionālo mieru.

 

Saistītās tēmas: DepresijafotoHeidi WilliamsjogaPTS

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube