Atzīmējot Pasaules Fizioterapijas dienu, no šodienas līdz 23. septembrim notiks akcija “Nesēdi, piecelies!”,informēja klīnikas “Mama Rīga” komunikācijas vadītāja Dace Zandfelde.

Akciju rīko klīnika “Mama Rīga” sadarbībā ar Latvijas Fizioterapeitu asociāciju.

Akcija laikā būs pieejamas bezmaksas “pop-up” fizioterapijas meistarklases dažādu organizāciju birojos, fizioterapeitu bezmaksas konsultācijas klīnikā “Mama Rīga”, kā arī bezmaksas nodarbības akcijā “Atrodi savu vingrošanas grupu”.

Pop-up” fizioterapijas meistarklases notiks no 5. septembra līdz 9. septembrim. Kolektīvi aicināti pieteikties bezmaksas meistarklasēm, zvanot pa tālruni 66900400 vai 29494455 vai rakstot e-pastā “info@ivf.lv“.

Savukārt no 12. septembra līdz 16. septembrim būs pieejamas individuālas bezmaksas fizioterapeitu konsultācijas klīnikā “Mama Rīga”, Vingrotāju ielā 1, Rīgā.

Nedēļā no 19. septembra līdz 23. septembrim notiks akcija “Atrodi savu vingrošanas grupu”, kuras laikā cilvēkiem būs iespēja bez maksas iepazīties ar dažādām ārstnieciskās vingrošanas nodarbībām.

Pasaules Fizioterapijas diena tiek atzīmēta 8. septembrī, un tās mērķis ir pievērst cilvēku uzmanību kustības un fizisko aktivitāšu nozīmei veselības saglabāšanas un uzlabošanas jomās.

giphy (6)

 

 

 

Info: BNS

youtube icon
Abonēt youtube