Iedvesma rodas dažādos sīkumos. Tā var nākt, kad klausies mūziku, citreiz vienkārši ir jāpavēro mākoņi. Kad runa ir par sporta automašīnām, izstrādātāji, protams, vērš uzmanību uz ātrumu un aerodinamiku. Sporta auto radītāji bieži vien izmanto lidmašīnu paraugus savos modeļos. Piedāvājam iepazīties ar automašīnām, kuru veidotāji iedvesmojošies no aviācijas konstrukcijām.

Lamborgini Indomable

Lai savu auto padarītu neatkārtojamu, mēs automašīnām veidojam tūningu. Bet šim auto nekas tamlīdzīgs nav vajadzīgs. Automašīnas motora pārsega elementi aizņemti no F22 kaujas lidmašīnas.

2025 Aerius EV hypercar

Futūriskais auto ar elektromotoru tiešām izskatās kā no 2025. gada. Tā līdzību ar reaktīvo cīnītāju ir grūti nepamanīt.

Marussia B2

Krievu sporta auto ar V6 dzinēju un 3,6 litru motoru.

Chevrolet Mi-Ray

Mi-Ray korejiešu valodā nozīmē nākotni. Hibrīda sporta automašīna tika izstrādāta GM Advanced Design Studio Korejā.

Lamborghini Gallardo WWII Bomber

Dizainera uzlabotais itāļu superauto. Apgleznots kā 2. pasaules kara laika P-51 Mustang Fighter.

Lamborghini Reventon

Lamborghini Reventon skaitās Limited Edition sērijas auto. Pavisam kopā pasaulē ir tikai 20 šādi modeļi. 2007. gadā šis bija visdārgākais Lamborghini automobilis un viens no dārgākajiem auto pasaulē.

ISAF Hallenger Vapor

Šim auto ir pilnīgi melna, matēta apdare, ko izmanto Stealth bumbvedēji. Auto ir pilnībā matēts, neskarti palikuši vien mašīnas lukturi. Pat auto riepas ir pārklātas ar šo pašu materiālu.

Ferrari Fx1 RR

Turbīnas kā kaujas lidmašīnai ir galvenā šī superauto dizaina iezīme. Prototips izgatavots, iedvesmojoties no F-18 cīnītāja.

Lamborghini Perdigón

Konceptuālajam modelim ir daudz kopīga ar maskēšanās lidmašīnām. Kopumā modelis līdzinās F117 Nighthawk un F22 Raptor lidmašīnām.

USAF Mustang X-1

Galpin Auto pārveidotais Mustang tika pārvērsts par īstu gaisa spēku lidmašīnas kopiju.

Saistītās tēmas: AutoDizainsfotoLidmašīnas

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube