Bildinājums ir brīdis, kad vēlaties, lai jums viss izdodas. Gan tādā nozīmē, ka vēlaties, lai izdodas iecerētais bildinājums, gan tādā ziņā – ka vēlaties saņemt “jā” vārdu un to, lai saderināšanās gredzens tiktu pieņemts. Bet – kur un kā bildināt? Jums labi jāpazīst sava izredzētā, lai uzminētu, kas savaldzinās tieši viņu – vai, pareizāk sakot, lai šo mirkli padarītu īpašu tieši viņai. Ir meitenes, kuras gaida publisku saderināšanās gredzena pasniegšanu ļaužu pilnā stadionā, bet ir meitenes, kuras priekšroku dos pēcpusdienai divvientulībā vai naksnīgai pastaigai ceļojuma laikā.

koltsa-dlya-pomolvki-2

Vecāku mājas – vistradicionālākā vieta, kur vien var tikt pasniegts saderināšanās gredzens. Lai arī bildinājumam nav obligāti jāizskan tradicionālā izpratnē. Vecāku mājas var vienkārši būt vieta, kas pati par sevi saistās ar pozitīvām emocijām, bērnības atmiņām un svētku svinēšanu, kad visi sanāk kopā.

Anillos-Mujer-обручальные-кольца-для-помолвки-relogios-Feminino-анель-Feminino-Anillos-бижутерия-18-К-золото-925

Pludmale – smilšainā taka, kas vijas starp sauszemi un jūru (vai okeānu) ir viena no iecienītākajām pāru pastaigu vietām. Pludmale tiek izvēlēta gan piknikiem, gan vienkāršai atpūtai un reizēm – pat kā kāzu norises vieta. Tāpēc kopīgi būvēta smilšu pils var kļūt par paplāti, uz kuras novietots saderināšanās gredzens.

9010016

Stadions – ļaužu pārpildīta pasākuma laikā vai tad, kad tur nav neviena, atskaitot jums labvēlīgos apsargus, kas atļāvuši tieši šurp atvest savu otru pusi, lai izteiktu bildinājumu. Ja esat nolēmis saderināšanās gredzenu neuzkrītoši paslēpt, labāk iegaumējiet sēdvietas numuru…

14acfd93c68a9f9babcee68a42e02086

Restorāns – klasisks saderināšanās gredzena “uznāciens” šampanieša glāzē vai deserta vietā. Turklāt – restorānu klāsts ir tik plašs, ka šī vieta bildinājumam derēs gandrīz jebkuras gaumes cilvēkiem.

2-137-166

Vieta, kur iepazināties – ja jūsu iepazīšanās bija īpaša, romantiska vai neparasta, iespējams, ir vērts padomāt, vai bildinājumam nebūtu jāizskan tieši tur, kur viens otru ieraudzījāt pirmo reizi… un varbūt jau uzreiz sapratāt, ka saderināšanās gredzena pasniegšana ir tikai laika jautājums.

tina_02

Virs mākoņiem – tur, kur parasti tiecas mūsu klusās cerību nopūtas un kur lidinās sapņi un vēlēšanās. Lai nokļūtu augstāk par koku galotnēm, jums vajadzēs izšķirties ne tikai par to, kurš ir īstais saderināšanās gredzens, bet arī par transporta līdzekli – no gaisa balona, līdz privātai lidmašīnai.

1554223

Saistītās tēmas: bildināšanafotogredzensidejas

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube