No 15. septembra četros Rīgas bāros un restorānos ducis sabiedrībā pazīstamu un talantīgu cilvēku sadarbībā ar Hennessy Limited Edition atklās savus tetovējumu stāstus, laužot stereotipus un drosmīgi aizstāvot ideju par šo mākslu.

Ķermeņa izdaiļošana ar tetovējumiem kļūst par arvien populārāku uzskatu izpausmes veidu, tomēr to cieši skar stereotipi, kuri aizēno idejas, mākslas un personības būtiskāko kodolu – pašu cilvēku.

Izstādē 10 slavenību tetovējumi un to stāsti būs apskatāmas fotogrāfijas ar zināmu un veiksmīgu cilvēku tetovējumiem. TV un radio cilvēks Gustavs Terzens, mūziķis Ozols, raidījumu vadītājs Valters Frīdenbergs, aktrise Karīna Tatarinova un citi dalīsies komentāros par saviem tetovējumiem.

Viens no stāstiem ir arī drosmīgā sadarbība starp zīmolu Hennessy un amerikāņu tetovētāju Skotu Kempbelu (Scott Campbell) – par to, kā satikās dažādu profesiju pārstāvji, lai kopā radītu unikālu darbu.

“Tetovēšana ir viena no mākslām, kurā, pieņemot izaicinājumu, iepazīstot laikabiedrus un kopā strādājot, iespējams radīt tādus unikālus mākslas darbus kā Hennessy Limited Edition Scott Campbell,” atklāj S. Kempbels. “Šī sadarbība ļāva iepazīt ne tikai konjaku un tā vērtības, bet arī pašam sevi no pavisam citas puses.”

Mākslinieku un viņa Hennessy Limited Edition augstu vērtē arī pašmāju nozares speciālists un Tattoo Frequency studijas dibinātājs Maris Pavlo: “Kempbels ir talants! Tas, ko viņš rada, ir apbrīnas un komplimentu vērts. Īpaši man tīk viņa kaligrāfiskie raksti. Sadarbība ar Hennessy apliecina Kempbela ideju nebeidzamo lidojumu.”

“Tetovēšana ir mākslinieka un klienta satikšanās, kad kopā tiek radīta jauna personības šķautne, kas kļūst par mūža ieguldījumu,” par tetovējumu kā mākslas darbu, kurā iekodēta indivīda iekšējā un ārējā pasaule, turpina M. Pavlo. Arī mākslinieks pats ir talanta un meistarības iemiesojums, ļaujot veiksmei būt klātesošai.

Izstāde drosmīgi atklāj sabiedrības stereotipus un tetovēšanas aizkulises, aiz kurām atrodamas spožas personības un patiesi stāsti. Ekspozīcija būs aplūkojama:

restorānā “Naples” no 15. līdz 21. septembrim

gastrobārā  “T73” no 22. līdz 28. septembrim

barberšopā “Wood Religion” no 29. septembra līdz 6. oktobrim

•restorānā “Koya” no 7. līdz 15. oktobrim

Informācija: BNS

Foto: Pixabay

 

Saistītās tēmas: IzstādeslavenībasTetovējumi

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube