Pasaules rallijkrosa čempionāta posma norises laikā no 30. septembra līdz 3. oktobrim transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt sporta bāzes apkaimē, kā arī tiks noteikti maksimālā braukšanas ātruma ierobežojumi, informēja Rīgas domē.

FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posms “Neste World RX of Latvia” noritēs Biķernieku kompleksās sporta bāzes teritorijā no 30. septembra plkst. 16:00 līdz 3. oktobra plkst. 8:00.

Šajā laikā būs aizliegts apstāties un stāvēt Biķernieku ielas abās pusēs posmā no Ieriķu ielas līdz Sergeja Eizenšteina ielai un Sergeja Eizenšteina ielā 50 metrus garā posmā pirms un pēc divām iebrauktuvēm Biķernieku kompleksās sporta bāzes teritorijā.

Turklāt sacensību norises laikā tiks ierobežots maksimālais braukšanas ātrums Biķernieku ielā, Sergeja Eizenšteina ielā un Šmerļa ielā. Biķernieku ielas posmā no Ieriķu ielas līdz Sergeja Eizenšteina ielai būs atļauts pārvietoties ar ātrumu līdz 50 kilometriem stundā, Sergeja Eizenšteina ielas posmā no Mežciema ielas līdz Biķernieku ielai būs atļauts pārvietoties ar ātrumu līdz 30 kilometri stundā un Šmerļa ielas 300 metru garā posmā virzienā no Sergeja Eizenšteina ielas būs atļauts pārvietoties ar ātrumu līdz 30 kilometriem stundā.

1.oktobrī un 2. oktobrī tiks atļauts novietot transportlīdzekļus Ulbrokas ielas labajā pusē, posmā un virzienā no Biķernieku ielas līdz Dzelzavas ielai.

Par pasākumu norisi atbilstoši savai kompetencei atbildīga SIA “Ra Events”.

Informācija: BNS

Foto: Pixabay.com

youtube icon
Abonēt youtube