Nekad neesi noskaņojumā? Šie pārsteidzošie noslēpumi atkal liks alkt pēc seksa. Jau šovakar!

Kad bija pēdējā reize? Vakar, pagājušajā nedēļā vai pirms mēneša? Mēs saprotam: dažreiz ir vienkāršāk pakļauties dažādiem attaisnojumiem – esmu nogurusi, labāk nedēļas nogalē, un man nemaz negribas. Taču mums nav jums jāstāsta par to, cik sekss patiesībā ir vitāls mūsu veselībai. Pētījumi liecina, ka laimīga seksuālā dzīve likvidē stresu, samazina sirds slimību risku un pat uzlabo imunitāti. Bet pietiks runāt par to, ka nav seksa, šeit būs daži padomi, kā raisīt vēlmi pēc seksa.

1. Sasmaržo seksu. Pētījumi rāda, ka gurķa, lakricas un mazuļu pūdera smarža uzbudina sievietes, palielinot maksts asins plūsmu par 13%. Ķirbju pīrāgs un lavanda palielina asins plūsmu par 11%. Tādēļ pamēģiniet šo: pagatavo romantiskas vakariņas, galdā liekot ķirbju pīrāgu un pie gultas turot svaigi sagrieztus gurķus vai atsvaidzinātāju, kas smaržo pēc tiem.

2. Veic pusdienu pastaigu. Pētījumi par sievietēm no 45 līdz 55 gadiem liecina, ka viņu seksuālās attiecības cieši saistītas ar fiziskām aktivitātēm. “Jo mazāk fizisku aktivitāšu, jo mazāk gribas seksu,” skaidro psiholoģe Judīte R. Gerbera.

3. Palasi kaut ko seksīgu. Pētījumi rāda, ka erotiskā literatūra spēj lieliski iekurināt. Iesakām kādu erotiska rakstura grāmatu, kas uzbudina, konkrēti neatklājot maģisko piecu burtu vārdu.

4. Relaksējies. Pētījumi rāda, ka sievietes daudz ātrāk uzbudinās tad, ja gan prāts, gan ķermenis ir relaksējies. Kanādas Britu Kolumbijas Universitātes pētnieki novēroja 24 sieviešu reakciju, skatoties erotisko filmu. Pēc tam viņām tika pasniegs meditācijas kurss un atkal parādīta filma. Pētījums rāda, ka sievietes, kuras pēc meditācijas otro reizi skatījās to pašu filmu, bija daudz uzbudinātākas.

5. Āda pret ādu. Šāds kontakts stimulē seksuālā hormona oksitocīna izdalīšanos. Jo vairāk izdalās oksitocīns, jo vairāk pieaug sievietes vēlme pēc seksa. Tādēļ neliedz sev prieku aiziet uz kādu manikīra studiju vai ieplāno masāžu. Ja vēlies vēl labākas izjūtas, palūdz mīļotajam, lai pamasē muguru.

6. Fiziskas aktivitātes pirms seksa. Dažiem cilvēkiem fiziskas aktivitātes tuvu gulētiešanas laikam rada grūtības iemigt.  “Pēc 35 – 40 minūšu ilgas fiziskas slodzes, viss jūsu ķermenī strādā izcili,” stāsta psiholoģijas profesore Dženeta Haida. “Jūsu asinis cirkulē, nervu sistēma ir savā augstākajā punktā, tādēļ uzreiz pēc aktivitātēm, meties mīļotā apskāvienos. Sekss uzreiz pēc fiziskām aktivitātēm būs lielisks.”

7. Esi vienkārša. Pietiks vien ar 7 –  13 minūtēm priekšspēles, lai uzskatītu, ka esat gatavi. Lai apstiprinātu šo skaitli, Pensilvānijas Universitātes pētnieki aptaujāja 34 seksa ekspertus, lai noskaidrot, cik ilgai jābūt priekšspēlei un, kā izrādās, adekvāts priekšspēles ilgums ir 3 – 7 minūtes. Tas nozīmē, ka pāris minūtes maiguma un skūpstu un gatavs!

8. Pārliecinies vai uzņem pietiekami daudz vitamīnu.woman-s-hands-different-meds-23615528 Zems folātu līmenis asinīs mūs var padarīt nogurušus un mazina vēlmi nodarboties ar seksu. Pētījumi liecina, ka zems B vitamīnu līmenis asinīs mazina vēlmi pēc seksa. Un zems dzelzs līmenis noārda smadzeņu neirotransmiterus un var novest pie laterģijas. Tādēļ pievērs uzmanību tam, kādus un cik daudz vitamīnus uzņem. Tāpat pārliecinies, vai tie vitamīni un medikamenti, kas tiek uzņemti, nemazina tavu libido.

9. Vienkārši dari to! Pētījumi rāda, ka sievietes, kuras sākotnēji nav izrādījušas interesi par seksu, vēlāk ar to nodarbojoties, izjūt laimes sajūtu. “Sievietes uzskata, ka garīgās vēlmes ir pirms fiziskajām vēlmēm, un, ja nevēlas, tātad seksa nebūs,” stāsta ģimenes terapeite Mišela Deivisa. “Nākamreiz, kad mīļotais vīrietis cenšas jūs uzbudināt, lai nodarbotos ar seksu, pakļaujieties un redzēsiet, ka jūsu iekšējās dziņas sarosīsies. Nemeklē iemeslus seksam, vienkārši ķeries klāt. Ja nejūties pietiekami seksīga, iegādājies seksīgu veļu. Ne mīļotā dēļ, bet sev.

Saistītās tēmas: attiecībasmīlestībaseksssieviete

youtube icon
Abonēt youtube