Tikai vienas dienas laikā labdarības kampaņas #laiBigbankZiedo ietvaros sociālajos tīklos tika ievietoti 2000 lietotāju selfiji ar saviem mājdzīvniekiem. Atgādinām, ka kampaņa tika sākta vakar, 4. oktobrī, aicinot sabiedrību dalīties ar bildēm, uzņemtām kopā ar saviem mājdzīvniekiem. Par katru sociālajos tīklos ievietoto bildi ar tēmturi #laiBigbankZiedo, banka novirzīs 2,00 eiro patversmei “Labās mājas”.

Labdarības kampaņa #laiBigbankZiedo sadarbībā ar Juglas dzīvnieku patversmi “Labās mājas” norisinās jau trešo gadu, katru reizi ziedojumu novirzot konkrētam, patversmei aktuālam mērķim. Šogad ziedojums 4000 eiro apmērā tika vākts 140 kaķēniem, kas šī gada vasarā nonāca patversmes aprūpē. “Mēs ik dienu izjūtam, cik nozīmīgs ir cilvēciskums un vēlme darīt labos darbus. Patversmē vienmēr esam pateicīgi jebkāda veida palīdzībai – vai tas ir naudas ziedojums, barība un granulas, vai arī tā ir cilvēku labā griba paņemt pie sevis un nodrošināt mājas kādam no mūsu mazajiem brāļiem. Bet spilgtākās emocijas izjūt tieši tie, kas paši spēj palīdzēt, jo apziņa, ka varam ne tikai ņemt, bet arī dalīties, ir nenovērtējama. No sirds pateicos ikvienam, kas iesaistījās kampaņā #laiBigbankZiedo un sniedza mums tik nepieciešamo atbalstu,” saka patversmes “Labās mājas” vadītāja Astrīda Kārkliņa.

Labdarības kampaņas #laiBigbankZiedo mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dzīvnieku labturības jautājumiem kopumā, aicinot atbalstīt mūsu mazos brāļus ne vien #laiBigbankZiedo kamapaņas ietvaros, bet arī pašiem cauru gadu līdzdarbojoties patversmes dzīvē.

Šogad ziedojuma apmērs tika palielināts līdz maksimālai ziedojuma summai 4000 eiro apmērā, taču, pateicoties sociālo tīklu lietotāju aktivitātei, šī summa tika savākta jau vienas dienas laikā.

 

Saistītās tēmas: #laiBigbankZiedoLabāsMājasSelfiji

youtube icon
Abonēt youtube