Rīgas labākajiem skolotājiem 10.oktobrī pasniegs “Zelta pildspalvas”, bet izcilākajiem skolēniem – pašvaldības stipendijas.

Balvu “Zelta pildspalva” pašvaldība pasniedz pedagogiem, lai izteiktu atzinību par radošu, inovatīvu un profesionālu pedagoģisko darbu, kā arī par ieguldījumu skolēnu izglītošanā un audzināšanā. Līdz ar “Zelta pildspalvu” 15 Rīgas pedagogi saņems arī naudas balvu. Savukārt Rīgas domes “Zelta stipendijas” 1138,30 eiro apmērā piešķir skolēniem par izcilām zināšanām un augstiem sasniegumiem pilsētas, valsts un starptautiskās mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu konkursos. Šogad “Zelta stipendiju” saņems 20 Rīgas labākie skolu absolventi.

Balvu pasniegšanas ceremonija notiks 10.oktobrī plkst.15.30 Rīgas Svētā Pētera baznīcā. “Zelta pildspalvas” skolotājiem un stipendijas skolēniem pasniegs Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S). Pasākumā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks (GKR), Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane (GKR) un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis, pedagogi, kā arī skolu absolventi un izglītības iestāžu vadītāji.

Šogad balvu pasniegšanas ceremonijā īpašu programmu kā sveicienu skolotājiem un skolēniem ar maestro Raimonda Paula skaņdarbiem ir sagatavojis Rīgas mūzikas skolu jauniešu simfoniskais orķestris diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā. Līdz ar orķestri pasākuma muzikālo sveicienu kuplinās pianists Romāns Vendiņš, kā arī solisti Aija Vītoliņa un Daumants Kalniņš.

Informācija: BNS

Saistītās tēmas: IglītībaPildspalvasRīgaSkolotāji

youtube icon
Abonēt youtube