Šodien plkst.13 Liepājas atpūtas vietā “Beberliņi” ar pirmo kopīgo treniņu tiks atklāta jaunā ziemas peldēšanas sezona,  informēja Liepājas Sporta pārvaldes projektu vadītājs Mārtiņš Jansons.

Uz pasākumu aicināti gan pieredzējuši ziemas peldētāji, gan tie, kuri tikai plāno pievērsties šai veselības stiprināšanas nodarbei.

Šogad ziemas peldētāji pulcēsies jaunā vietā – Beberliņu ūdenskrātuves ziemeļu daļā, pie piedzīvojumu parka “Tarzāns”. Šī teritorija kā ziemas peldvieta apstiprināta arī ūdenskrātuves apsaimniekošanas noteikumos. Beberliņu ziemas peldēšanas vieta pirms kopīgā treniņa tiks iezīmēta ar akcijas “Liepāja – Eiropas sporta pilsēta 2016” karogiem.

Lai pievērstu veselīgam dzīvesveidam arvien vairāk cilvēku, jaunajā ziemas peldēšanas sezonā regulāri notiks tematiski treniņi, piesaistot arī citu sporta veidu pārstāvjus un veselības veicināšanas speciālistus, kuri dalīsies savā pieredzē un zināšanās, tādēļ uz treniņiem aicināti ne tikai ziemas peldētāji, bet arī citi interesenti.

Pēc pirmā treniņa 9.oktobrī dalībnieki varēs sasildīties pirtī, kā arī prasīt padomus jau pieredzējušiem ziemas peldētājiem. Plānots, ka ziemas peldēšanas sezonas atklāšanas pasākumā piedalīsies un peldēt dosies arī Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Vitkovskis (“Liepājas partija”).

Pasākumu organizē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas klubs “Veloronis”, kas sadarbībā ar Liepājas Sporta pārvaldi un Liepājas domes Vides veselības un sabiedrības līdzdalības daļu ik gadu atpūtas vietā “Beberliņi” rīko ziemas peldēšanas sacensības. 2017.gada ziemas peldēšanas sacensības un vienlaikus arī Latvijas ziemas peldēšanas čempionāta posms norisināsies 21.janvārī.

 


Info: BNS

Foto: awd

youtube icon
Abonēt youtube