Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta vicelīderis Lūiss Hamiltons cīnīsies līdz galam, lai uzvarētu meistarsacīkstēs, uzskata “Mercedes” komandas vadītājs Toto Volfs.

BNS jau vēstīja, ka F-1 pasaules čempionāta sezonas 17.posmā – Japānas “Grand Prix” – svētdien triumfēja Lūisa komandas biedrs Niko Rosbergs, bet brits pēc ļoti neveiksmīga starta finišēja trešais.

Četrus posmus pirms sezonas beigām pasaules čempionāta kopvērtējuma līderim Rosbergam ir 313 punkti, bet viņam ar 280 punktiem seko Hamiltons.

“Nekas vēl nav beidzies. Lūiss atgriezīsies vēl stiprāks, dažreiz viņam vajadzīgi sāncenši. Tas ir veids, kā viņš eksistē,” pēc brita neveiksmes teica Volfs.

Kā uzsver “Mercedes” vadītājs, Hamiltons vislabāk startē tad, kad jūt spiedienu un viņam ir mērķis.

“Nešaubos, ka būs intensīva cīņa, kas ilgs līdz pašām čempionāta beigām. Uzreiz pēc sacensībām nav īstais brīdis spiest uz vārīgās vietas. Mums vajag nomierināties, lai saprastu, kas notiek. Mūsu galvenais uzsvars ir uz to, lai Lūiss uzlabotu savu sniegumu. Līdz nākamajam posma Ostinā ir desmit dienas, nav tādas steigas kā iepriekšējā nedēļā,” atzīmēja Volfs.

Tikmēr Rosbergs teica, ka vēl pāragri izdarīt secinājumus par šīs sezonas iznākumu.

“Lūiss vienmēr cīnīsies, vienmēr būs pretinieks, kuru grūti apsteigt. Neesmu redzējis, ka viņš būtu sagrauts. Tomēr man ir jākoncentrējas uz sevi, nevis uz to, kāds noskaņojums ir Lūisam,” secināja Rosbergs.

Hamiltons aizvadītajā nedēļas nogalē saņēma skarbu kritiku no medijiem, jo Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) oficiālās preses konferences laikā “Snapchat” ielādēja savus fotoattēlus ar truša ausīm.

Visasāk Hamiltonu metās kritizēt dažādi britu tabloīdi, kuri pilotu nosauca par muļķi. Hamiltons šajos izteikumos neko jauku nesaskatīja un piedraudēja žurnālistiem, ka samazinās savas mediju aktivitātes.

“Jūsu sejas vairs nerotās smaids,” solīja Hamiltons.

Šosezon F-1 piloti sacentīsies 21 posmā, sezonai noslēdzoties 27.novembrī Abū Dabī.

Informācija: BNS

Saistītās tēmas: čempionātsF-1HamiltonsMercedes

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube