Rīgā apkure pieslēgta 26% pašvaldības AS “Rīgas siltums” klientu jeb 1987 ēkām, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja uzņēmuma pārstāve Linda Rence.

Viņa informēja, ka tostarp apkure pieslēgta 975 dzīvojamajām ēkām, 607 – iestādēm un birojiem, 322 – izglītības iestādēm un 83 – ārstniecības iestādēm.

Rence arī atzīmēja, ka aizvadītās nedēļas laikā parādi par siltumenerģiju ir strauji samazinājušies. “Situācija ar parādiem ir ārkārtīgi dinamiska – ja pagājušajā nedēļā mēs vēl runājām par diviem miljoniem, tad šobrīd situācija ir mainījusies un parāds ir 172 tūkstoši eiro,” norādīja “Rīgas siltuma” pārstāve.

Tāpat viņa uzsvēra, ka “Rīgas siltums” ir gatavs visiem klientiem piegādāt siltumenerģiju. “Mēs esam gatavi piegādāt siltumenerģiju – iedzīvotājiem ir jāvēršas pie savas mājas apsaimniekotāja un tālāk jau mājas apsaimniekotājs dos uzdevumu “Rīgas siltumam” sākt apkures sezonu,” teica Rence.

Vienlaikus mikroemuāru vietnē “Twitter” Rīgas dome informē, ka pašvaldības SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” sāk pieslēgt apkuri savos namos un līdz šodienas vakaram tai jābūt pieslēgtai visos namos.

Jau ziņots, ka dzīvokļu īpašniekiem ir jāvēršas pie mājas apsaimniekotāja ar lūgumu sākt apkures sezonu. Ja attiecīgajai ēkai nav parādu par patērēto siltumenerģiju, “Rīgas siltums” pēc apsaimniekotāju lūguma piegādā siltumenerģiju.

 


Info: BNS

Saistītās tēmas: ApkureLindaRenceRīgasSiltums

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube