Starptautiskās lidostas “Rīga” padome par uzņēmuma jauno valdes priekšsēdētāju izraudzījusies Armandu Jurjevu, ziņo lidostas padomes priekšsēdētājs Juris Kanels.

Viņš norādīja, ka pilnīga informācija par jauno valdes sastāvu sekos oficiālā paziņojumā rītdien, 13.oktobrī.

Lidostas valdes jaunajam sastāvam savs saskaņojums būs jādod arī uzņēmuma akcionāram – Satiksmes ministrijai.

Atbilstoši datubāzes “Firmas.lv” informācijai Jurjevs ir konsultāciju kompānijas “Athena Consulting” vienīgais īpašnieks un valdes loceklis, SIA “Mediate” vienīgais valdes loceklis, līdzīpašnieks un valdes loceklis SIA “AA Partneri”, kā arī darbojas biedrības “Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls” vadībā un ir likvidējamā Franču gastronomijas kluba valdes priekšsēdētājs.

Iepriekš ieņēmis amatus Latvijas Nacionālās bibliotēkas atbalsta biedrībā, nu jau likvidētajā partijā “Jaunlatvija”, SIA “Baltic Internet Search” un citos uzņēmumos.

Kāda Armanda Jurjeva vārds figurē arī tā sauktajos Panamas papīros kā Britu Virdžīnu salās reģistrēta “Kingsrose Books Corporation” akcionārs.

Kā liecina aģentūras BNS arhīvs, Jurjevs 2008.gadā kandidēja uz Latvijas Televīzijas ģenerāldirektora amatu. Toreiz šim amatam tika izvēlēts Edgars Kots. Savukārt 2009.gadā Jurjeva vārds izskanēja saistībā ar kandidēšanu uz Latvijas Radio ģenerāldirektora amatu.

Kā ziņots, lidostas “Rīga” akcionāru sapulce 20.jūnijā atbalstīja uzņēmuma padomes priekšlikumu no lidostas valdes atbrīvot tās priekšsēdētāju Andri Liepiņu un valdes locekli Ilmāru Upenieku. Par uzņēmuma valdes pagaidu priekšsēdētāju tika apstiprināta līdzšinējā valdes locekle Ilona Līce.

 

 


Info: BNS

Foto: baltictravelnews

Saistītās tēmas: ArmandsJurjevsAthena ConsultingRigaRIX

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube