Dažreiz “Google Maps” komandas auto uz ielām var parādīties nepareizā vietā un nepareizā laikā.

Prostitūta, kas apmierina klientu uz ielas Mančesterā gaišā dienas laikā. Protams, tajā pašā laikā izbraucienā devās “Google Maps“auto.

Šo attēlu viegli var pārprast kā kadru no kriminālfilmas uzņemšanas laukuma. Taču īstenībā šis ir reāls kadrs, ko izdevies noķert “Google Maps” komandai. Redzams, ka nezināmais vīrietis tuvojas mašīnai ar ieroci rokā. Atliek tikai minēt, kādi bija šī vīra nodomi.

“Asins ezers” Bagdādes priekšpilsētā. No augšpuses tas izskatās kā rezervuārs, kur slepkavas izlej savu upuru asinis. Bet, ja godīgi, neviens īsti nevar pateikt, kāpēc ūdens šeit ir tieši sarkanā krāsā.

Maza zēna ķermenis. Nesen ar kompāniju “Google” sazinājās kāds vīrs vārdā Hosē Barrera no Sanfrancisko, kurš atklāja, ka kartē atrodas viņa 14 gadus vecā dēla ķermenis, kurš tika nošauts 2009. gadā. Vīrs esot lūdzis šo foto izņemt ar “Google Maps“.

Viņa (vai viņš) vairs nevarēja noslāpēt savas dabiskās vajadzības un nolēma to ātri izdarīt, paslēpjoties aiz automašīnas uz kādas Madrides ielas.

Detroitas banda. Viens no jauniešiem tur rokās pusautomātisko ieroci. Varam iedomāties, kādas domas tajā brīdī bija galvā automašīnas vadītājam.

Lidmašīnas avārijas aina? Par laimi nē. Šī ir seriāla “Trauma” filmēšanas vieta Kalifornijā, ASV.

Iespējams, ka šī ir viena no šokējošākajām ainām. Mazs bērns, kas atstāts bez uzraudzības pie atklāta krustojuma.

Saistītās tēmas: fotoGoogle MapsKadri

youtube icon
Abonēt youtube