Tumblr – viens no populārākajiem blogu resursiem mūsdienu internetā. Tas stāv blakus tādām platformām kā Twitter un Instagram, taču Tumblr sevī apvieno attēlu un tekstu mikroblogingu, kas pavisam noteikti ir ļoti ērti publikāciju veidošanai. Sākumā šī platforma bija populāra tikai starp pusaugu meitenēm. Nesenā interese par Rietumu modi un tās kritērijiem daudzām pasaules meitenēm izraisīja lielu Tumblr popularitāti. Un šādas platformas lietotājas tiek dēvētas par “Tumblr meitenēm”.

Īsta Tumblr meitene – tā ir meitene ar perfektu ādu, matiem un labu stila izjūtu. Viņa praktiski izturas vienaldzīgi pret kosmētiku, jo galvenais viņai ir dabīgs skaistums. Viņai var būt pieliktas skropstas, bet tikai tad, ja tās izskatās kā savas dabīgās – bez vulgaritātes un mākslīguma piegaršas.

Tumblr meitenes stils ir meitenes galvenais bloga aspekts. Viņai nav pietiekami ar elegantu un labu stila izjūtu – ir svarīgi, lai lasītāji saprastu un redzētu, ka meitenei ir savs unikālais stils ar savu pasaules uztveri, kas, protams, neiziet no neprāta rāmjiem. Jebkura meitene var aiziet uz veikalu un izvēlēties apģērbu no manekena. Jā, tu būsi moderna, bet diemžēl neaktuāla un neinteresanta. Uzvilkt baltu vīrieša kreklu un plēstus džinsus var katra, bet valkāt svārkus ar sporta čībām un zeķēm ar ananāsiem – gluži ne kura katra ir gatava uz to.

Atceries, ka Tumblr ir blogs. Tātad ir jābūt arī stāstam, ko meitene ir gatava pastāstīt visai pasaulei. Ir svarīgi ieinteresēt lasītāju ar skaistām bildēm no skaistām vietām, aktuāliem stāstiem un, protams, savu vizuālo izskatu un unikalitāti. Tieši unikalitāte piesaista lasītājus un sekotāju skaitu. Ir nepieciešams atrast savus atribūtus, kas būtu raksturīgi tikai tev – oriģināla dizaina cepures, saulesbrilles, aksesuāri (gredzeni, kuloni, kaklarotas u.c.). Tetovējumi tagad ir ļoti populārs stila un personības izpausmes veids.

Tumblr attīstoties, daudzas, īpaši jaunas meitenes, sāk kopēt interesantas personības. Internetā ir atrodamas ļoti daudz tā saucamās pseido Tumblr meitenes. Tās ir mazas meitenes, kuras cenšas kopēt jau gados vecākas meitenes, ģērbjoties un uzvedoties gluži kā viņu elki. Tikai savu saturu šīs meitenes publicē nevis Tumblr, bet gan Instagram, kur savāc pēc iespējas vairāk “like” ar sava veida krāpšanos.

Tumblr meitene – tā ir brīva, dzīva, interesanta meitene ar savu stilu un savu redzējumu uz pasauli, savam interesēm, ar kurām viņa dalās ar sabiedrību un saviem sekotājiem, bet tajā pašā laikā nepārsniedz atļautās normas.

Saistītās tēmas: BlogsinternetsmodeskaistumsTumblr

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube