Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izveidojis jaunu interneta mājaslapu, informē biroja pārstāvji.

Jaunajā mājaslapā atrodama informācija par KNAB aktualitātēm, jaunākajiem tiesību aktu projektiem, par valsts amatpersonu darbībā konstatētajiem likuma “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonas darbībā” pārkāpumiem, kā arī pieejama politisko partiju finanšu datu bāze.

KNAB jaunās mājaslapas vizuālais noformējums tika veidots atbilstoši Valsts pārvaldes iestāžu vienotās vizuālās identitātes grafiskajam standartam, kas stājās spēkā 2015. gada 1. janvārī, tai tika uzlabota funkcionalitāte, pieejama meklēšanas un citas funkcijas.

Jauno mājaslapu izstrādāja SIA “Grafton IT”, uzvarot atklātā konkursā par KNAB mājaslapas izstrādi un uzturēšanu, kurā tika vērtēts saimnieciski izdevīgākais piedāvājums. Projekta kopējās izmaksas ir 6657 eiro. Līguma kopējā summā ir ietvertas visas izmaksas, kas saistītas ar mājaslapas izstrādi, programmatūras licenču piegādi un uzturēšanu, darbinieku apmācību, mājaslapas uzturēšanu un pilnveidošanu un citiem atbalsta pakalpojumiem.

Tāpat kā iepriekš, arī šajā KNAB mājaslapā informācija ir pieejama latviešu, krievu un angļu valodā.

KNAB veidoja jaunu interneta mājaslapu, jo esošā mājaslapa neatbilda tām prasībām, ko izvirza interneta lietotāji, informācija nebija viegli atrodama. Tagad KNAB jaunumiem var sekot arī mājaslapas saitēs uz mikroblogošanas vietni “Twitter” (@KNABinforme) un sociālo tīklu “Facebook” (@KNAB.LV).

 

Informācija: BNS

Saistītās tēmas: JaunumiKNABMājaslapanoformējumsUzlabojumi

youtube icon
Abonēt youtube