Veicot izdevumu pārstrukturizāciju, Rīgas dome par 260 000 eiro palielinās darbinieku prēmijām tērējamo naudas summu, domes sēdē lēma deputāti.

Rīgas dome šodien izskatīja Rīgas pilsētas 2016. gada budžeta grozījumus, vairākiem departamentiem paredzot papildu līdzekļus prēmiju izmaksai darbiniekiem.

Rīgas domes Īpašuma departamentam izdevumi piemaksām par personisko darba ieguldījumu un darba kvalitāti, kā arī prēmijām palielināti par 65 000 eiro.

Rīgas domes Satiksmes departamentam izdevumi prēmiju un naudas balvu izmaksai palielināti par 44 302 eiro un darba devēja valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām – par 16 630 eiro.

Savukārt Rīgas domes Labklājības departamenta pārziņā esošajās programmās izdevumi prēmijām un darba devēja valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām palielināti par 136 774 eiro.

Tādējādi kopumā, izstrādājot galvaspilsētas šī gada budžeta grozījumus, prēmijām un sociālās apdrošināšanas iemaksām paredzētā summa palielināta par aptuveni 260 000 eiro.

 

 


Informācija: BNS

Saistītās tēmas: DomenaudaPrēmijasRīga

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube