Rīgas Pašvaldības policija (RPP) izteikusi brīdinājumu jaunietim, kurš uzrāpies uz Brīvības pieminekļa, lai mielotos ar frī kartupeļiem, informēja RPP pārstāvis Toms Sadovskis.

Šonakt neilgi pirms plkst. 2:00 RPP Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki kamerās, kuras atrodas pie Brīvības pieminekļa, pamanīja divus jauniešus. Viens no jauniešiem bija uzrāpies Brīvības piemineklī un ēda kartupeļus no kāda ātrās ēdināšanas restorāna. Savukārt otrs jauneklis tikmēr pirmo fotografēja.

Aptuveni pusminūtes laikā abus naksnīgos ēdājus pārsteidza policisti, kuri turpat netālu patrulēja. Uzsākot sarunu ar abiem, jaunieši uzreiz izrādīja pretimnākšanu un iedeva policistiem savus dokumentus.

Noskaidrojās, ka abi jaunieši ir Šveices pilsoņi un 19 gadus veci. Ar jauniešiem veiktas pārrunas. Puisis, kurš bija uzkāpis uz Brīvības pieminekļa, izdarīto nožēloja un atvainojās par savu rīcību, turklāt nekas arī neliecināja, ka jaunieši būtu reibumā. Līdz ar to, izvērtējot notikušā apstākļus, šoreiz jauniešiem izteikts brīdinājums. Pēc pārrunām jaunieši devās prom.

Informācija: BNS

Foto: Pixabay.com

Saistītās tēmas: Brīdinājumsfrī kartupeļiPolicija

youtube icon
Abonēt youtube