20 gados mums liekas, ka pasaule ir pilna ar iespējām, un mums ir jāpaspēj izdarīt pēc iespējas vairāk. Tomēr dzīvē ne viss notiek pēc plāna, un daudzas lietas mēs vienkārši nevaram pagūt pirms šausmīgās vecuma robežas – 30 gadi.

Protams, mēs nesakām, ka ir jāatsakās no saviem sapņiem, tomēr ir lietas, kuras var arī pagaidīt – piemēram:

Ceļot

Ceļot ir burvīgi! Ceļošana iepazīstina mūs ar jaunām kultūrām un cilvēkiem. Tomēr tajā pašā laikā ceļošana arī ļoti nogurdina.  Un mēs par to pavisam nedomājam, skatoties kārtējo blogera video, kurš brauc no vienas pasaules malas uz otru. Kaut arī zinātne ir apstiprinājusi, ka šāds dzīves stils nemaz nav tik labs, kā liktos. Pētnieki ir atklājuši, ka sociālie tīkli sniedz visas tās pašas pozitīvās ceļojuma puses un noklusē par neērtībām.

 

Dibināt ģimeni

Ja jūs vēl neesat satikuši cilvēku, ar kuru vēlētos pavadīt visu savu atlikušo mūžu, tajā nav nekā traka. Nav vērts pieņemt paātrinātus un bezjēdzīgus lēmumus tikai sociālo normu dēļ.  Ne pie kā laba tas nenovedīs. Labāk sagaidīt īsto cilvēku un nodzīvot ar viņu laimīgu dzīvi, nekā vainot sevi dzīves garumā.

 

Atrast savu sapņa darbu

Ambīcijas – tas ir vienreizēji, tomēr realitātē mēs uzsākam karjeru no starta amata pakāpēm, ko piedāvā darba devējs.

Atcerieties, nav svarīgi, kur jūs uzsākat savas darba gaitas. Iespēja augt ir vienmēr, veidot jaunus sakarus un mācīties kaut ko jaunu no kolēģiem.  Lai izveidotu ideālu karjeru, būs nepieciešams daudz laika, spēka un izturības.

 

Sakrāt naudu

Lieliski, ja jums ir iespēja veikt uzkrājumus, vai atlikt naudu zeķē zem gultas, tomēr ne vienmēr izdodas sakrāt naudu līdz 30 gadiem, pat, ja sanāk, tad summa varētu būt ne tik patīkama, kā vēlētos. Bet tam tā nav obligāti jābūt. Atliekat pa nelielai summai, lai kaut kādā konkrētā situācijā nepaliktu bez nekā.

 

Uztaisīt ideālu remontu

Nav svarīgi – dzīvojat jūs ar kādu vai viens, nepavisam nav nepieciešams iegādāties dzīvoklī savas sapņu mēbeles un mākslas darbus. Galvenais, lai jūs komfortabli justos telpā. Bet remontu var pagūt izdarīt arī vēlāk, kad tam būs sakrāta nepieciešamā naudas summa un jūs konkrēti zināsiet, kāda interjera telpā vēlētos dzīvot.

 

Atrast balansu attiecībās

Iemācīties pareizi dalīt laiku starp ģimeni un draugiem prasa daudz laika un spēka. Neuztraucieties, ja jums tas pagaidām nesanāk. Īsti draugi vienmēr sapratīs un atbalstīs.

 

Iemācīties gatavot

Protams, lieliski, ja jūs mākat uztaisīt kaut ko vairāk par ceptu olu vai vārītiem pelmeņiem, tomēr, ja pavisam nepatīk gatavot, nav vērts mocīt sevi, izgudrojot sarežģītas receptes. Mūsdienās ir daudz lietderīgu alternatīvu.

 

Izskriet maratonu

Vai arī pusmaratonu. Protams, ja jums patīk skriet , tad visu cieņu! Tomēr ir arī citi veidi, kā uzturēt sevi labā fiziskā formā, galvenais ir gūt baudu no procesa, nevis vardarbīgi piespiest organismu neinteresantam darbam.

 

Izdomāt, kur vēlies dzīvot

Un vēl jo vairāk iegādāties personīgo dzīvokli.  Nevajadzētu pārdzīvot par to, ka vēl joprojām īrējat dzīvokli. Tas, iespējams, ir vienīgais laiks, kad jūs neesat saistīti ar kredītlīnijām un atbildību ģimenes priekšā. Padomājiet, kurās pilsētās vēlētos dzīvo, un nebaidieties pārcelties!

 

Saprast, ar ko vēlaties nodarboties dzīvē

Īstenībā ar to neviens nevar tikt skaidrībā par visiem 100%, it īpaši 20 gados. Tas nenozīmē, ka tie 10 gadi – no 20 līdz 30 paiet bezjēdzīgi. Pacentieties saprast, ar ko vēlētos nodarboties, tomēr nekrītiet izmisumā, ja līdz 30  jums neizdevās sasniegt savu sapni.

Mākslīgas robežas, ko mēs paši sev uzliekam, nekā laba nedod. Nevajadzētu aizmirst, ka dzīve ir pārāk īsa, lai tērētu laiku sevis žēlošanai.

 


Avots

Saistītās tēmas: Līdz 30VarNepagūtVecumaRobeža

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube