Šorīt tehnisku iemeslu dēļ tika atcelts lidsabiedrības “airBaltic” reiss no Rīgas uz Berlīni un no Berlīnes uz Rīgu, informē “airBaltic” pārstāve Alise Briede.

Reisus nebija iespējams izpildīt arī ar rezerves lidmašīnu. Taču uzņēmumā plānota būtiska situācijas uzlabošanās pēc jauno Kanādā ražoto “CS300” lidaparātu saņemšanas. “Lidsabiedrība “airBaltic” izsaka nožēlu par izmaiņām pasažieru ceļošanas plānos. Lidsabiedrība darīja visu iespējamo, lai visiem pasažieriem tiktu piedāvātas alternatīvas ceļošanas iespējas ar tuvākajiem iespējamiem “airBaltic” un citu aviokompāniju reisiem, kā arī gaidīšanas laikā pasažieriem tiek piedāvāti maltīšu kuponi. Pasažieriem, kuri nevēlēsies izmantot lidojumu alternatīvas, tiks atdota pilna biļešu cena,” informē Briede.

Pēc sākotnējās informācijas, reisā Rīga-Berlīne plānotais pasažieru skaits bija 130 un četri apkalpes locekļi, savukārt atpakaļceļā reisā Berlīne-Rīga plānotais skaits bija 82 pasažieri un četri apkalpes locekļi.

Jau vēstīts, ka “airBaltic” vēl šogad no Kanādas uzņēmuma “Bombardier” saņems pirmās divas jaunās “CS300” lidmašīnas.

Pirmo jauno lidaparātu “airBaltic” paredzēts piegādāt novembrī.

Kā ziņots, “airBaltic” apgrozījums pērn bija 235,41 miljons eiro salīdzinājumā ar 254,17 miljoniem pirms gada, bet peļņa – 19,54 miljoni eiro salīdzinājumā ar 10,66 miljoniem 2014.gadā.

“airBaltic” ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80,05% akciju, bet Ralfam Dīteram Montāgam-Girmesam ar viņam pilnībā piederošo SIA “Aircraft Leasing 1” pieder aptuveni 20%. “airBaltic” flotē ir 24 lidmašīnas: 12 “Boeing 737” un 12 “Bombardier Q400 NextGen“.

Informācija: BNS

Saistītās tēmas: airbalticatcelti reisiBerlīneRīga

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube