Vēl viena sieviete ceturtdien nākusi klajā ar apsūdzībām, ka ASV Republikāņu partijas Baltā nama kandidāts Donalds Tramps viņu savulaik apgrābstījis un izteicis nepiedienīgas seksuāla rakstura piezīmes.

Pēdējo dienu laikā ar līdzīgam apsūdzībām klajā nākušas jau deviņas sievietes.

45 gadus vecā Ņujorkas jogas instruktore Karīna Virdžinja preses konferencē sacīja, ka Tramps viņai uzmācies 1998.gadā tenisa turnīra “US Open” laikā.

Tramps uz viņu rādījis kādam vīrietim un sacījis – “”paskaties uz to tur. Mēs viņu līdz šim neesam redzējuši. Paskaties uz tām kājām”, it kā es būtu priekšmets, nevis cilvēks”, atcerējās Virdžinja.

Tramps saķēris viņu aiz rokas un pieskāries krūtīm, sacīja Virdžinja, kas tobrīd bija 27 gadus veca.

“Vai tu nezini, kas es esmu? Vai tu nezini, kas esmu,” atbilstoši Virdžinjas teiktajam sacījis Tramps.

“Man bija bail, un es jutos bezspēcīga,” sacīja Virdžinja, atzīstot, ka viņa arī sajutusies nokaunējusies par to, ka bijusi īsos svārkos un augstpapēžu kurpēs.

“Tā kauna sajūta saglabājās kādu laiku,” viņa atzina.

Preses konferencē Virdžinjai līdzās bija pazīstamā diskriminācijas lietu advokāte Glorija Allreda. Advokāte sacīja, ka viņas kliente “šobrīd nedomā sniegt prasību tiesā”.

Republikāņu kandidāta izturēšanās pret sievietēm kļuvusi par teju galveno vēlēšanu kampaņas tematu kopš 7.oktobra, kad laikraksts “Washington Post” atklātībai nodeva 2005.gada ierakstu ar ārkārtīgi vulgāriem Trampa izteikumiem par sievietēm.

Televīzijas debatēs 9.oktobrī, atbildot uz žurnālista Andersona Kūpera jautājumu, vai viņš jebkad ir apgrābstījis kādu sievieti bez viņas piekrišanas, Tramps atbildēja: “Nē, es neesmu.”

Informācija: BNS

Saistītās tēmas: Donalds Trampsgrābstīšanāssieviete

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube