Talantīgā Latvijas daiļslidotāja Angelina Kučvaļska piektdien ASV pilsētā Čikāgā piedzīvoja kritienu un palika pēdējā – 11.vietā – sezonas pirmā “Grand Prix” posma īsās programmas sacensībās.

Kučvaļska, kura šosezon izpilda jaunu īso programmu, nopelnīja 47,80 punktus, tikai par nieka tiesu atpaliekot no japānietes Kanako Murakami, kurai bija par septiņām simtdaļām labāks rezultāts.

Par līderi pēc īsās programmas kļuvusi iepriekšējās sezonas pasaules vicečempione Ešlija Vāgnere no ASV, kuras sniegumu tiesneši novērtēja ar 69,50 punktiem.

Otrajā vietā atrodas Mai Mihara no Japānas ar 65,75 punktiem, bet trešo vietu ieņem amerikāniete Greisija Golda, kura nopelnīja 64,87 punktus.

Tikmēr piektā ir olimpiskā vicečempione un trīskārtējā pasaules čempione Mao Asada no Japānas, kura nopelnīja 64,47 punktus.

Izvēles programmu prestižajās “Skate America” sacensībās daiļslidotājas aizvadīs sestdien plkst.23 vakarā pēc Latvijas laika, un tās tiešraidē translēs arī televīzijas kanāls “Eurosport 2”.

Pieaugušo “Grand Prix” posmā Kučvaļska debitēja pērn novembrī Francijas pilsētā Bordo, taču tur aizvadīja tikai īso programmu, jo izvēles slidojumi, Parīzē notikušo teroraktu dēļ, tika atcelti.

Debijas reizē Kučvaļska īsajā programmā nopelnīja 53,68 punktus, kas viņai deva septīto vietu.

Šosezon notiks seši “Grand Prix” posmi. Katrā no posmiem piedalās limitēts dalībnieku skaits.

Par uzvaru posmā individuālajās sacensībās daiļslidotājs nopelna 15 punktus. Līdz sestajai vietai nākamie sportisti saņem par diviem punktiem mazāk nekā pozīciju augstāk esošais, bet par septīto vietu pienākas četri punkti, kamēr par astoto – trīs.

Seši labākie no katras disciplīnas piedalīsies finālā, kas no 8. līdz 11.decembrim norisināsies Marseļā, Francijā.

Daiļslidotāji ir ielūgti un izsēti, balstoties uz viņu sasniegtajiem rezultātiem 2016.gada ISU pasaules čempionātā.

Kučvaļska ir iekļauta arī novembra sākumā Maskavā gaidāmā “Grand Prix” posma “Rostelecom” kausa izcīņas dalībnieču vidū, kur vīriešu sacensībās varētu slidot arī Deniss Vasiļjevs. Viņš šobrīd ir iekļauts arī novembra beigās Saporo gaidāmā posma dalībnieku vidū.

Pašlaik 17 gadus vecā Kučvaļska aizvadītajā sezonā Eiropas čempionātā pieaugušajiem negaidīti izcīnīja augsto ceturto vietu, pasaules čempionātā junioriem viņa ieņēma septīto vietu, bet pasaules čempionātā pieaugušajiem viņa bija 15.pozīcijā.

 


Info: BNS

Foto: zimbio

Saistītās tēmas: GrandPrixKuvaļskaPēdējāVieta

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube