Ir pierādīts, ka cilvēku prātus dabiski piesaista pretējais dzimums, neatkarīgi no vecuma. Kad cilvēks kļūst pieaudzis, šī piesaiste pāraug savādāka veida simpātijās un cilvēki atzīst, ka nereti izjūt bailes par viņu potenciālu gultā.

Tomēr ar augsto stresa līmeni un ilgajām darba stundām cilvēki aizmirst savas jaunību dienu fantāzijas un padodas nogurumam, tādā veidā zaudējot tik baudāmo veselīgo seksu.

Taču patiesībā būtu jādara absolūti pretēji. Ja esi pakļāvusi sevi stresam un ilgām darba stundām, ļaujies baudāmam seksam ar mīļoto.

Šeit būs pāris padomi, kā palielināt vēlmi pēc seksa un panākt, lai pati jūties labi.

Esi fiziskā formā

Lieki būtu teikt, ka lieliska fiziskā forma seksa baudīšanu var padarīt daudz ilgāku. Cilvēki, kuri regulāri nodarbojas ar kardiotreniņiem, ir daudz izturīgāki, nekā tie, kuri to nedara. Atzīsim, ir vieglāk sasniegt orgasmu, ja jau pēc 3 minūtēm kaislīga seksa nav jāelš un jāpūš.

Uzlabo komunikāciju

Negūsi nekādu baudu no seksa, ja metīsies gultā ar pilnu galvu domu un neizpaustu emociju. Centies ar savu partneri izrunāties, pastāstīt savas bēdas un izstāsti visu, kas saistīts ar tavām seksuālajām fantāzijām. Neklusē! Un neuzspied savas jūtas un emocijas savam partnerim. Uzklausi un esi atklāta.

Noteikti piestrādā pie priekšspēles

Pievilcība ir visai muļķīga lieta, jo tā nereti noved pie impulsīvas rīcības. Ja otrā cilvēkā izraisi īpaši spēcīgas jūtas, ir grūti turēties pa gabalu un neizpaust šo emociju pārbagātību. Steigšanās baudīt mīlas priekus bez priekšspēles, nereti šo burvīgo saikni var saraut. Ar priekšspēles palīdzību palielināsi intimitāti un saikni starp jums, tādēļ pievērs tai tikpat  daudz uzmanības kā seksam.

Dzīve pēc seksa

Ir nepareizi domāt, ka seksa dzīve ir tikai gultā. Jā, pats process notiek gultā (ja vien neesi ekstrēmiste un nerātnu vietu piekritēja), taču intimitāte turpinās arī pēc tam, kad esat izkāpuši no gultas. Apskāvieni, skūpsti, un mīļošana ir lielisks veids, kā paaugstināt intimitātes līmeni, radot vēlmi pēc seksa.

 

Saistītās tēmas: attiecībasmīlestībapartnerisekss

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube