Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā (Saulainās dienas bibliotēkā) notika svinīgs pasākums par godu “Dr. Klauns” akcijas noslēgumam, atzīmējot sabiedrības lielo atbalstu. Kopā mazumtirdzniecības tīklos “Rimi” akcijai tika saziedoti 27 360,39 eiro, kā arī no pārdotajiem piena dzērieniem “Rasēns” iegūti 9400,36 eiro.

“Strādājot pie šī projekta, esmu sapratusi, ka veiksmīga rezultāta sasniegšanai ir svarīgi divi elementi – pozitīvas domas un komandas darbs. Pozitīvās domas mums ļauj savā ceļā sastapt atsaucīgus uzņēmumus un ieinteresētas personas, kas ir gatavi atbalstīt šo projektu. Otra puse, kas ir komandas darbs, un ikviena līdzcilvēka atbalsts, kas ziedoja savu naudiņu, jo uzskata, ka bērniem slimnīcās laiks ir jāpavada pēc iespējas pozitīvāk un ikdienas ārstēšanās procesā tiem ir jāsaņem vislielākā smaidu deva,” uzsver programmas “Dr. Klauns” vadītāja Marianna Milovska.

“Nav veselīgāka veida, lai bērniem iemācītu darīt labu, kā iespēja ziedot vienu centu no katra nopirktā piena dzērieniem “Rasēns”. Ar katru nopirkto “Rasēns” piena paciņu mēs dāvājam ne tikai saviem bērniem veselību, bet reizē arī rūpējamies par to, lai prieks un veselība nonāk pie tiem mazajiem pacientiem, kuri pašlaik atrodas slimnīcā. Lai visiem ātrs ceļš uz izveseļošanos kopā ar Dakteriem Klauniem!” uzsver Normunds Staņēvičs, programmas “Dr. Klauns” ilggadējā atbalsta partnera “Food Union” viceprezidents stratēģijas un biznesa attīstības jautājumos.

“Tāpat kā mazajiem pacientiem ārstēšanās laikā uzmundrinājums ir nepieciešams gan Rīgā, gan citur Latvijā, esam priecīgi, ka varam palīdzēt atbalstīt pozitīvo akciju “Rimi” un “Supernetto” veikalos visā Latvijā, ļaujot iesaistīties arī mūsu pircējiem. Varam būt pateicīgi, ka visi kopā esam bijuši tik atsaucīgi, lai “Dr. Klauna” projekts nestu prieku tūkstošiem bērnu un mums būtu arvien jauni un jauni dakteri Klauni,” skaidro “Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Akcijas noslēguma pasākumā apmeklētājiem un slimnīcas bērniem būs iespēja piedalīties teātra Šmulītis izrādē Pielipīgie vārdi. Izrāde ir paredzēta bērniem, tajā stāstīs un rādīs Raiņa radīto jaunvārdu nozīmi. Bērniem būs iespēja uzzināt aizmirstos vārdiņus, kā piemēram, “glāstīgs”, “kniebīgs” un “pielipīgs”. Lai būtu aizraujošāk iepazīt jaunos vārdus, kopā ar mazajiem skatītājiem un viņu vecākiem mākslinieki izspēlēs dažādus notikumus cilvēku, dzīvnieku un priekšmetu pasaulē, veidojot nelielus stāstus un klausoties Kārļa Kazāka radītajā mūzikā. Bērniem būs iespēja paspēlēties ar rekvizītiem, kustēties, muzicēt, darboties līdzi, izzināt pasauli un sevi. Pasākumā ikviens tiks cienāts ar gardajiem piena dzērieniem “Rasēns”, kā arī baudīsim “Rimi” sarūpēto svētku torti.

 


Foto: drklauns

Saistītās tēmas: akcijaDrKlaunsZiedojumi

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube