Ķīnas kompānija “Zotye” presei nākusi klajā ar auto “Porsche Macan” klonu iesauktā modeļa “SR9” pārdošanas cenu. Bāzes versijā tas maksās 100 000 juaņu (mazliet vairāk par 14 000 eiro).

Ķīnas dubultnieka cena ir patiešām šokējoša, turklāt motortelpā tam iebūvēts gana sprigans benzīna turbo motors ar 190 Zs jaudu. Tiesa, “Zotye SR9″ ir komplektēts ar sešu pakāpju manuālo kārbu (“robots” ar stūres ātruma pārslēgiem par piemaksu) un priekšējo riteņu piedziņu, kamēr “Porsche Macan” jau no rūpnīcas tiek piegādāts ar pilnpiedziņu un 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Arī salona apdares materiālu kvalitātē ķīniešiem ar vācu ražojumu paspēkoties neizdosies, toties “Zotye SR9″ ir lielāks multimediju sistēmas ekrāns.

“Zotye SR9” tirdzniecība sāksies tuvākajā laikā. Vācijā “Porsche Macan” bāzes modelis (250 Zs; 8AK) maksā 57 700 eiro, bet visu pārējo versiju cenas pārsniedz 60 000 eiro.

Visdārgākā “Zotye SR9″ versija būs komplektēta ar deviņu collu skārienjutīgu multimediju sistēmas ekrānu, ciparu mērinstrumentu paneli, sistēmām, kas kontrolēs riepu spiedienu, brīdinās par šķēršļiem aklajā zonā un izbraukšanu no savas joslas, informēs par notiekošo automašīnas tuvumā ar 360 grādu video novērošanas sistēmas palīdzību.

Saistītās tēmas: AutoĶīnaKopijaZotye

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube