ASV republikāņu Baltā nama kandidāts Donalds Tramps ceturtdien kritizēja demokrātu kandidāti Hilariju Klintoni, apgalvojot, ka viņa slēgtu tik sliktus starptautiskās tirdzniecības līgumus, ka valstij vajadzētu vienkārši atcelt prezidenta vēlēšanas un pasludināt Trampu par uzvarētāju.

Uzrunājot atbalstītājus Toledo, Ohaio štatā, Tramps paziņoja, ka Klintones vīra, bijušā ASV prezidenta Bila Klintona parakstītā Ziemeļamerikas Brīvās tirdzniecības vienošanās (NAFTA) Ohaio štatā ir likvidējusi tūkstošiem darbvietu, kas pārceltas uz Meksiku.

“Mums vienkārši jāatceļ vēlēšanas, un vienkārši jāatdod tā [uzvara] Trampam, pareizi?” paziņoja republikāņu kandidāts. “Kādēļ mēs vispār tās rīkojam? Viņas politika ir tik slikta,” piebilda Tramps.

Viņš pauda pārliecību, ka ievēlēšanas gadījumā Klintone centīsies panākt Klusā okeāna reģiona partnerības (TPP) apstiprināšanu, lai arī tagad bijusī valsts sekretāre iebilst pret šo brīvās tirdzniecības līgumu.

Pētījumu centra “RealClearPolitics” apkopoto sabiedriskās domas aptauju rezultāti liecina, ka Klintones pārsvars pār Trampu ir gandrīz seši procentpunkti.

Pats Tramps ir paziņojis, ka vēlēšanas nav godīgas, par to vainojot medijus, kas darbojoties Klintones labā. Viņš arī nav pateicis, vai zaudējuma gadījumā atzīs vēlēšanu rezultātus.

Informācija: BNS

Saistītās tēmas: atceltDonalds TrampsHilarija Klintonevēlēšanas

youtube icon
Abonēt youtube