Pirms nedēļas Liepājas Olimpiskajā centrā notika par slaveno Latvijas basketbolistu Kristapu Porziņģi uzņemtās filmas pirmizāde, uz kuru bija uzaicināti visi interesenti. Tie, kuriem diemžēl nebija iespējas apmeklēt filmas pirmizrāi, var neuztraukties, jo tagad īsfilma pieejama arī online. Noskaties arī tu stāstu par Kristapa izaugsmi, panākumiem un ģimeni:

 

Dokumentālā īsfilma uzņemta 2016. gada vasarā, pēc sportista veiksmīgi aizvadītās pirmās sezonas NBA klubā “New York Knicks”. Filma attēlo daļu no Kristapa Porziņģa ikdienas Liepājā, kā arī vairākus īpašus pasākumus, kurus sportists aizvadījis šajā vasarā.

Dokumentālās īsfilmas veidotājs “Sense Media” ir animāciju un video izstrādes studija, ar vairāku gadu pieredzi. Studijas panākumu atslēga ir tās komanda, kurā ir apvienojušies savas nozares profesionāļi un cilvēki, kuri vienmēr ir gatavi apgūt ko jaunu, mainoties līdzi laikam un klientu vēlmēm. Filmas režisors ir Mikus Austers, operatori- Mikus Austers, Egils Šusts un Jānis Jostmanis, mūzikas un skaņas dizaina autors Ģirts Feldmanis.

Saistītās tēmas: BasketbolsfilmaNBAPorziņģisVideo

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube