Samazinot reisu izpildes laikus un sakārtojot autobusu kursēšanas grafiku starp atsevišķām pieturvietām, no 7.novembra spēkā stāsies izmaiņas trijos AS “Liepājas autobusu parks” maršrutos, pavēstīja Autotransporta direkcijā.

Izmaiņas būs maršrutā Rīga-Liepāja, Rīga-Aizpute-Liepāja un Liepāja-Ventspils.

Turpmāk maršruta Rīga-Liepāja autobuss, kas no Rīgas autoostas izbrauc plkst.20.30, galapunktā nonāks 15 minūtes agrāk nekā līdz šim. Tādējādi mainīsies autobusa izbraukšanas laiks no maršrutā izvietotajām pieturvietām. Maršruta Rīga-Liepāja autobuss, kas no Liepājas autoostas izbrauc plkst.9.30, pasažierus uzņems un izlaidīs arī Skrundas autoostā, līdz ar to tiks izmainīts izbraukšanas laiks no pieturvietām “Pampāļu pagrieziens” un “Brocēni”, bet galamērķī autobuss būs ierastajā laikā. Tāpat autobuss, kas no Liepājas autoostas izbrauc plkst.8.35, no pieturām “Biksti” un “Pienava” izbrauks agrāk, bet tā pienākšanas laiks Rīgā nemainīsies.

Maršruta Rīga-Aizpute-Liepāja reisa, kura izpilde tiek sākta plkst.18.20 Rīgā, galapunkts turpmāk būs Liepājas autoosta (šobrīd – M.Ķempes iela Liepājā). Attiecīgā reisa izpildes laiks tiks samazināts par 20 minūtēm un reisa garums – par vairāk nekā sešiem kilometriem.

Savukārt maršruta Liepāja-Ventspils autobuss, kas no Liepājas autoostas izbrauc plkst.6.45 un 17.45, turpmāk Ventspilī nonāks 30 minūtes agrāk, tādēļ mainīsies autobusa izbraukšanas laiks no maršruta pieturvietām. Tāpat autobuss, kas no Ventspils autoostas izbrauc plkst.6.25 un 14.25, Liepājā būs 30 minūtes agrāk, un arī šo reisu autobusa izbraukšanas laiks no maršrutā izvietotajām pieturvietām mainīsies.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.


Informācija: BNS

Saistītās tēmas: IzmaiņasLiepājaLiepājas autobusu parksmaršruti

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube