Vēlamies iepazīstināt jūs ar vienreizēju mājaslapu, ko netīšām atklājām, un vēlamies dalīties ar visiem ceļošanas cienītājiem vai ziņkārīgajiem sekotājiem.

 The Earth Awaits ir meklēšanas sistēma, kas palīdzēs izvēlēties jebkuru pasaules valsti, kas būtu vispiemērotākā tieši jums ar jūsu fiksēto finansiālo stāvokli un katru sīko kaprīzi.

Par projekta pamatu kļuvis amerikāņu inženiera blogs, kurš sapņo doties pensijā 40 gados un veltīt atlikušo dzīvi ceļojumiem. Tādai izvēlei par godu, protams, ir nepieciešams ekonomēt, tikt vaļā no parādiem un sastādīt galvā pārvākšanās plānu.

Ja jūsu finansiālais stāvoklis ir stabils, tad var spert nākamo soli tuvāk sapnim –  izvēlēties valsti The Earth Awsit.

Viss kas jums jāizdara, jāievada nepieciešamās atbildes uz jautājumiem. Piemēram, kāds ir mēneša ienākums, vēlamais reģions, cik cilvēki dosies, dzīvesveids, attālums no centra, kā arī noziegumu līmenis apkaimē un citas detaļas, kas var būt svarīgas katram cilvēkam ( līdz pat interneta ātrumam).

Uzspiediet pogu un, lūk, iespējas! Acu priekšā izleks rezultāti, kas sniegs sīkāku informāciju par vietām ( piemēram, īres vai pārtikas produktu izmaksas mēnesī).

Tā kā “The Earth Awaits” ir cieši saistīts ar “Numbeo“, tad pieejama globālā dzīves līmeņa un patēriņu cenu bāze, ko regulāri atjauno lietotāji no visas pasaules.  Tas nozīmē, ka pat, ja cipari nav 100% precīzi, tad tie ir maksimāli pietuvināti realitātei.

Tāpēc, ja tev izkrīt atvaļinājums, bet naudas kabatā nav tik daudz, cik vēlētos – iespējams, šeit tu atradīsi interesantāku variantu, nekā biji domājis.

youtube icon
Abonēt youtube