Ko darīt, ja tavs izskats neiederas standarta skaistuma kanonā? Skatoties uz sievietēm, kuras ir mūsu sarakstā, vienkārši dzīvo saskaņā ar sevi un nepievērs uzmanību citu cilvēku kritikai, jo tieši tādā veidā pasaule ir sākusi novērtēt viņu skaistumu. 

1. Lea Tea

A photo posted by leacerezo (@leacerezo) on

Love ❤️@riccardotisci17

A photo posted by leacerezo (@leacerezo) on

Brazīlijas modeles veiksmes stāsts sākās 2010. gadā, kad “Givenchy” radošais direktors Rikardo Tisci (Riccardo Tisci) meitenei piedāvāja piedalīties zīmola reklāmas kampaņā. Lieki teikt, ka pēc šīs pieredzes Lea panākumi tikai turpinājās. Īsto uzvaru modele svinēja 2014. gadā, kad viņa parakstīja līgumu ar zīmolu “Redken“, tādējādi kļūstot par pirmo modeli – transeksuāli, kas ir kosmētikas zīmolu seja.

2. Deniz Bido

Kā saka pati Deniz, vairāk par visu viņa vēlētos piedalīties “Victoria Secret” modes šovos kā viena no “eņģeļiem”. Un spriežot pēc tā, kāda panākumu attīstība vērojama puertorikānes karjerā, pastāv liela varbūtība, ka šis sapnis piepildīsies. Turklāt viņai ir izdevies pierādīt, ka sievietes ar nestandarta formu var būt kā liels pieprasījums modes zīmoliem. Starp citu, Bido ir pirmā “Plus Size” modele, kura piedalījusies Ņujorkas modes nedēļā.

3. Rain Dove

MEN vs WOMEN #Olympic Swimming- one of the few sports where "men" bare more skin then "women". Because of Instagram guidelines And cultural titty shaming I had to stand with the towel over my chest for the men's outfit. 🌂🌂🌂🌂🌂🌂🌂🌂🌂🌂🌂🌂🌂🌂🌂🌂🌂 Photo 2/5 in this series addressing how men and women are treated differently via what they wear for the same sports. Some are due to practicality and design. Some are plain Sexploitation. Every sport is different and some things may surprise you. In this instance- "men" and "women" both used to wear full body suits equally. But then the body suits were banned as it was determined that some suits were so well designed that they gave too much of an advantage to the male swimmer. So now men wear speedos and jammers. Women wear full body not because of shame but because it's designed for their bodies. READY for the NEXT sport side by side comparison? It will be up shortly! Your support keeps me going! (Also note- speedos are most commonly worn in competitive diving now not swimming- as jammers are preferred) #wetandwild #justkeepswimming #genderreveal #tomboy #tomgirl #tomthing #swimming #lgbt #qpia #hetero #ittybittytittycommittee 📸@markwijs

A photo posted by Rain Dove (@raindovemodel) on

No pirmā acu skatienu grūti teikt – tā ir sieviete vai vīrietis, jo īpaši zinot, ka šīs modeles augums ir 1,88 metri. Šeit arī slēpjas galvenais Rainas kā veiksmīgas modeles noslēpums. Galu galā viņa spēj atveidot gan vīriešu, gan sieviešu pozas reklāmās un uz žurnālu vākiem.

4. Winnie Harlow

💋 voodo

A photo posted by ♔Don Pablo♔ (@winnieharlow) on

Confidence doesn't eliminate insecurities, and insecurities don't mean you're not confident 💕 #human

A photo posted by ♔Don Pablo♔ (@winnieharlow) on

Viena no pasaules neparastākajām modelēm. Vinnija cieš no vitiligo (pigmentācijas traucējumiem). Un tieši šī iezīme ļāva meitenei izsisties slavenajā šovā “Amerikas topošā topmodele”, ko vada slavenā modele Taira Benksa. Pēc dalības projektā Vinnija tika izpārdota gluži kā kūkas.

5. Andreja Pejic

Words are very unnecessary

A photo posted by Andreja Pejic (@andrejapejic) on

 Tikai 2014. gada vidū Andreja oficiāli atzinās, ka ir transeksuāle. Taču līdz tam Austrālijas modele bija pirmā modele, kura, esot vēl vīrietis, piedalījās sieviešu kolekcijas parādēs. Lieki teikt, ka, skatoties uz šo modeli, grūti noticēt, ka reiz šī meitene ir bijusi vīrietis.

6. Elliot Sailor

Vēl viena modele, kurai patīk mūs maldināt par to, vai īstenībā ir sieviete vai vīrietis. Taču šī modele savu androgīno ārieni atklāja, kad viņai bija 30 gadu. Un tas notika tikai 20 minūtēs: viņa devās uz tuvējo frizētavu un lūdza nogriezt savus garos matus. Bet jau nākamajā dienā viņa parakstīja līgumu ar modeļu aģentūru kā vīriešu kolekcijas demonstrētāja.

7. Carmen Dell’Orefice

Savos 85 gados Karmena neplāno pamest modeļu biznesu. Un nav arī nekāds brīnums, jo viņai pieder Ginesa rekords kā “modelei ar ilgāko karjeru”. Karmena uz modes pjedestāliem atrodas jau vairāk nekā 60 gadus.

 

Saistītās tēmas: Modelessievietesskaistums

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube