Ierasts, ka skaistās un slaidās Disneja princeses iemīlējušas jaunas meitenes, kuras skatās multiplikācijas filmas un dievina sieviešu varones, kuras redz ekrānos.

Taču pēdējos gados mākslinieki pārveido ierastās princeses absolūti radošos veidos. Modes ilustratore un māksliniece Jonquel Norwood (Ņujorka), savas Disneja princeses sākusi zīmēt ar formīgām un izteiktām formām.

Ķermeņa pozitīvisma “advokāte” nolēma izveidot sēriju “Maģijai nav izmēra”, pēc tam, kad pati tika noniecināta sava izskata un svara dēļ. “Es tiku apvainota un noniecināta savu izteikto formu dēļ. Šķita, ka man par katru cenu jānotievē, lai pavisam iekļautos šajā sabiedrībā,” stāsta māksliniece.

Jonquel ir lielo izmēru sieviete un viņa uzskata, ka dažādības trūkums Disneja multfilmās krasi ietekmējusi viņas dzīves uztveri un noteikti joprojām ietekmē ar citu jaunu meiteņu attieksmi pret sevi un dzīvi.

Tādēļ viņa izlēma pārveidot ierastās Disneja princeses un mūsdienīgās, spēcīgās varonēs.

Katrai princesei ir cits stils, kurš veidots, iedvesmojoties no reālās dzīves dizaineru darbiem. Viņas tiek radītas šarmantas, ar unikālu stilu un galvenais – izteiktām, skaistām formām.

“Ceru, ka ar šīm ilustrācijām spēšu palīdzēt kaut vienai meitenei justies labāk par savu augumu un to, kā tā izskatās. Jo mēs taču visas esam skaista!”

 

 

Saistītās tēmas: Disneyķermenismākslinieceprincesesskaistums

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube