Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā, 18.novembrī, Liepājas sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas, kā arī tiks nodrošināti papildu autobusa un tramvaja reisi,  informēja pašvaldībā.

Kārļa Zāles laukumā Liepājā 18.novembrī notiks svinīgs pasākums – koncerts un uguņošana. Lai pilsētas iedzīvotājiem un viesiem nodrošinātu ērtāku nokļūšanu pasākuma norises vietā, sabiedriskais transports šajā dienā būs bez maksas.

Izvērtējot iepriekšējo gadu pieredzi, nolemts nodrošināt arī papildu autobusa un tramvaja reisus, lai pēc svētku koncerta un salūta Liepājas iedzīvotāji varētu ērti nokļūt mājās.

AS “Liepājas autobusu parks” nodrošinās divus papildu autobusu reisus maršrutā no viesnīcas “Līva” līdz Liepājas reģionālajai slimnīcai ar atiešanas laikiem plkst.18.10 un 18.20. Tiks nodrošināti arī divi papildu autobusu reisi maršrutā no viesnīcas “Līva” līdz Karostai ar atiešanas laikiem plkst.18.15 un 18.25.

SIA “Liepājas tramvajs” nodrošinās divus papildu tramvaja reisus maršrutā no Brīvības ielas līdz M.Ķempes ielai ar atiešanas laikiem plkst.18.10 un 18.20.

Kā ziņots, svinot Latvijas neatkarības proklamēšanas 98.gadadienu, 18.novembrī plkst.17 Kārļa Zāles laukumā Liepājā notiks svinīgs koncerts, kurā uzstāsies dziedātāji Ralfs Eilands un Ance Krauze, Liepājas teātra aktieri Everita Pjata, Agnese Jēkabsone un Viktors Ellers, kā arī Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “Intis”. Koncerta apmeklētāji varēs dziedāt līdzi tautā iemīļotas dziesmas un izdzīvot patriotiskas sajūtas ar Liepājas impresijām. Koncerts noslēgsies ar Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja uzrunu un svētku kulmināciju – uguņošanu.

 


Foto: pixabay

Saistītās tēmas: BemaksasTransportsLiepājaValstsSvētki

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube