22.novembrī klajā nāks dziedātājas Marijas Naumovas jaunākais albums “Uz ilūziju tilta, informēja mākslinieces pārstāve Una Griškeviča.

Albuma dziesmu tekstu autori ir latviešu dzejnieki Jānis Peters un Kārlis Vērdiņš, savukārt mūziku sarakstījis franču ģitārspēles virtuozs Sebastjens Žinjo.

“Par albumu domāju jau ļoti sen, un vairākas reizes ķēros klāt šim projektam, taču dzīve visādi mainīja manus plānus. Varbūt tieši šo pārmaiņu rezultātā radās desmit jaunas un ļoti skaistas dziesmas. Jauno albumu ierakstīju Parīzē kopā ar lieliskiem franču muzikantiem,” pavēstīja Naumova.

Naumova ir gandarīta par sadarbību ar dzejniekiem. “Teksti man vienmēr bijuši ļoti svarīgi. Ar Jāni Peteru lieliska un skaista sadarbība mums izveidojās jau pirms daudziem gadiem. Manuprāt, viņai dzejai piemīt dziļums, ko šobrīd meklēju. [..] Savukārt ar Kārli Vērdiņu šī ir pirmā sadarbība. Viņam šajā projektā bija pavisam cits uzdevums nekā Petera kungam, Kārlim es palūdzu vieglumu, un viņam tas kolosāli sanāca,” skaidroja dziedātāja.

Tāpat nākamā gada pavasarī Naumova kopā ar franču mūziķiem dosies koncerttūrē pa Latviju, koncertos klausītājiem piedāvājot dziesmas no jaunā albuma. 8.aprīlī koncerts notiks Dailes teātrī.

Saistītās tēmas: albumsmūzikaNaumova

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube