Grupas “Līvi” dalībnieki un dziesmu izdevēji – ierakstu kompānija “Mikrofona ieraksti” – ir pārsteigti par deputātu lēmumu piešķirt 30 000 eiro grupas jubilejas albuma sagatavošanai un izdošanai, īpaši, ņemot vērā, ka šāds albums neesot plānots, liecina ieraksts grupas “Facebook” lapā.

“30 000 eiro. Vismaz pagaidām par to neko nezina ne grupas agrākie dalībnieki, nedz arī grupas dziesmu izdevēji “Mikrofona ieraksti”. Kas tas par jubilejas albumu?” tā rakstīts grupas “Facebook” lapā.

Jau ziņots, ka, turpinot vērtēt priekšlikumus nākamā gada valsts budžetam, Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija šodien vienojās atbalstīt līdzekļu piešķiršanu vairākiem kultūras un izklaides pasākumiem.

Cita starpā komisija atbalstīja 30 000 eiro piešķiršanu kā līdzfinansējumu grupas “Līvi” jubilejas albuma sagatavošanai un izdošanai. Šo ierosinājumu iesniedza nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK).

Tāpat komisijas atbalstu guva VL-TB/LNNK ierosinājums piešķirt 42 000 eiro grupas “Iļģi” 35 gadu jubilejas pasākumam pavasarī “Arēnā Rīga”. Vēl 20 000 eiro paredzēti pasākumam “Bildes”.

Saistītās tēmas: albumsLīvi

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube