Arī rīt, 24.novembrī, būs atcelti Vācijas aviokompānijas “Lufthansa” reisi uz starptautisko lidostu “Rīga” un no tās, aģentūru BNS informēja lidostā.

Ņemot vērā, ka turpinās lidsabiedrības pilotu streiks, atcelti reisi Frankfurte-Rīga ar ielidošanas laiku plkst.13.05 un 00.35 un reisi Rīga-Frankfurte ar izlidošanas laiku plkst.6.40 un 14.05. Par turpmākajām iespējamām izmaiņām “Lufthansa” lidojumu sarakstā pasažieri aicināti sekot līdzi informācijai lidostas “Rīga” mājaslapā, zvanot pa uzziņu tālruni 1817 vai vēršoties aviokompānijā.

Jau ziņots, ka pilotu arodbiedrība “Vereinigung Cockpit” aicinājusi šodien un rīt rīkot jaunu pret “Lufthansa” vērstu streiku, lai pieprasītu lielāku atalgojumu.

“Vereinigung Cockpit” pieprasa pilotu atalgojumu palielināt vidēji par 3,66% gadā, to piemērojot arī pēdējiem pieciem gadiem.

Arodbiedrība skaidro, ka piloti šajā laikā piedzīvojuši algu pieauguma iesaldēšanu un saskārušies ar būtisku pirktspējas kritumu inflācijas dēļ, kamēr “Lufthansa” guvusi peļņu vairāku miljardu eiro apmērā.

Šis kopš 2014.gada aprīļa ir jau 14.arodbiedrības rīkotais streiks.

Tikmēr aviokompānija piedāvājusi “Lufthansa”, “Lufthansa Cargo” un “Germanwings” pilotu algas palielināt par 2,5%.

Saistītās tēmas: lidojumiLufthansaRīga

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube