Nākamā gada vasarā, 11.jūnijā, Tallinas Dziesmu svētku estrādē uzstāsies Vācijas grupa “Rammstein”, informēja koncertaģentūras FBI pārstāvis Kristaps Kārkliņš.

Tas būs grupas pirmais brīvdabas šovs Baltijas valstīs.

Pēc vairākiem veiksmīgiem šoviem šogad, tostarp uzstājoties kā galvenajiem māksliniekiem festivālos Buenosairesā, Čikāgā un Maskavā, “Rammstein” arī nākamgad turpinās uzstāties vairākos koncertos.

Karjeras laikā grupa “Rammstein” pārdevusi miljoniem ierakstu, uzstājusies nozīmīgākajos mūzikas festivālos un lielākajās norises vietās visā pasaulē. 18 200 biļetes uz grupas koncertu Ņujorkas Medisonskvērgārdenā tika izpārdotas 30 minūtēs.

Grupa “Rammstein” skrupulozi izstrādājusi savu skatuves tēlu, noslīpējot uzstāšanos līdz mākslas performances līmenim – katrs šovs ir dramatisma, specefektu un uguns piesātināts.

Biļešu tirdzniecība sāksies 5.decembrī plkst.10 “Biļešu servisa” kasēs un “www.bilesuserviss.lv”. Līdz gada beigām biļetes maksās 49 eiro, bet pēc tam to cena pieaugs.

Skatuves priekšā būs īpaša fanu zona, un biļetes cena fanu zonā maksās 99 eiro. Būs pieejamas arī VIP biļetes, kuru cena būs 249 eiro.

Saistītās tēmas: koncertsRammstein

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube