Daudzi jau noteikti ir dzirdējuši, ka jaunās VID ēkas jumtam nepieciešams remonts, jo to esot apsēduši putni. Speciāla sieta ierīkošana valstij izmaksāšot 69 000 eiro.

Rīgas mērs Nils Ušakovs savā Instagram profilā ievietojis patiesi amizantu fotogrāfiju, tādā veidā informējot iedzīvotājus par to, ka tagad arī Gaismas pils jumtam nepieciešams remonts. Izmaksas gan šeit būs daudz lielākas nekā VID ēkas jumtam – 170 000 eiro. Vai mums jāsāk domāt, ka galvaspilsētu patiešām būs apsēduši Dusmīgie putni? Pagaidām izskatās, ka tiem pie sirds vairāk iet tieši valsts ēku jumti.

Angry birds Latvia style. Latvijas Nacionālās bibliotēkas jumtam jau ir nepieciešams remonts. Tas izmaksās 170 000 eiro. Kā saka būvnieki, vainīgi putni. Starp citu, jaunajai VID ēkai arī jāremontē jumts. Tas izmaksās vēl 70 000 eiro. Un jūs neticēsiet, bet arī šajā gadījumā saka, ka putni vainīgi. У Латвийской национальной библиотеки надо уже ремонтировать крышу. Обойдется это в 170 000 евро. Как говорят строители, виноваты птицы. Кстати, у нового здания Службы госдоходов тоже уже надо ремонтировать крышу. Это обойдется еще в 70 000 евро. И здесь, вы не поверите, но говорят, что тоже виноваты птицы.

A photo posted by Nils Ušakovs • Нил Ушаков (@nilsusakovs) on

Saistītās tēmas: BūvniekijumtsUšakovs

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube