Ir neskaitāmi daudz dažādu dabīgu līdzekļu, kas palīdzēs mazināt menstruālās sāpes, tomēr dažkārt tās ir tik spēcīgas, ka nereti pat pretsāpju zāles nespēs palīdzēt.

Tādēļ esam sagatavojuši tev 6 dabīgus veidus, kā kaut nedaudz mazināt nepatīkamās sāpes:

1. Daudz ūdens: ūdens dzeršana var lieliski palīdzēt pret sāpīgām mēnešreizēm. Ja šajā periodā uzņem pietiekami daudz šķidruma (tas nozīmē, ka jāuzņem vairāk nekā parastās dienās, jo tu tomēr dienas laikā zaudē šķidrumu), sāpes būs mazākas.

2. Fiziskas aktivitātes: saprotams, ka brīžos, kad nejūties labi, nav nekādas motivācijas pat piecelties no gultas. Taču ķermeņa izkustināšana bezgala palīdz uzlabot pašsajūtu. Pat visvienkāršākās aktivitātes var uzlabot pašsajūtu, piemēram, ilga pastaiga vai viegli stiepšanās vingrinājumi. Tomēr, ja esi gatava arī iesvīst, viss kārtībā, ar tas palīdzēs.

3. Augu ārstniecība: baldriāns ir ārstniecības augs, kas tiek izmantots nemiera, trauksmes ārstēšanā un papildus atvieglo sāpes, uzlabo miegu. Tam ir spēcīga smarža, bet var izmantot neskaitāmos veidos. To var ierīvēt ādā, izmantot tinktūras formā vai tabletēs.

4. Siltums: siltuma spilventiņš tevi nepievils. Ja visbriesmīgāko krampju laikā tev ir laiks atgulties un uz sāpīgās vietas uzlikt sildošu spilventiņu – dari tā! Siltums palīdzēs mazināt spazmas un nomierinās visu tur notiekošo.

5. Masāža: palutini sevi ar masāžu. Vieglas, masējošas kustības muguras daļā palīdzēs mazināt krampjus. Ja tev nav pieejama masiere, to vari izdarīt arī pati. Ar apļveida kustībām masē vietu, kur sāp, tā mazināsi sāpes. Un tici mums, šis process būs arī visai nomierinošs.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube