Sestdien, 3.decembrī, Rīgā pie Kongresu nama sāks darboties mākslīgā ledus publiskā slidotava, informēja Rīgas domē.

Slidotavas darba laiks ir plānots katru dienu no plkst.10 līdz 22. Visiem apmeklētājiem slidotava pieejama bez maksas, taču tiem, kuriem nav sava inventāra, būs iespēja inventāru nomāt, jo pie slidotavas darbosies arī nomas punkts.

Slidotavas darbību nodrošina iepirkumā uzvarējusī SIA “Ice System”, kam tās darbība bija jānodrošina četrus gadus, un pašlaik rit ceturtā sezona. Slidotavas apsaimniekotāji nodrošina arī inventāra nomu. Slidu noma pieaugušajiem ir 2,10 eiro, bet skolēniem – 1,40 eiro.

Tiklīdz būs piemēroti laika apstākļi un sals, vairākās Rīgas apkaimēs tiks ierīkotas dabīgā ledus slidotavas. Plānots, ka tāda būs pie Sarkandaugavas reģionālā sporta centra, kas atrodas pie bērnu un jauniešu centra “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24. Slidotavas plānotas arī pie Rīgas Anniņmuižas vidusskolas Imantā, Kleistu ielā 14, Rīgas ziemas sporta un aktīvās atpūtas parkā, Uzvaras bulvārī 15, pie Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas Andreja Saharova ielā 35, pie Rīgas Ķengaraga vidusskolas Maskavas ielā 273 un pie Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas Parādes ielā 5c.

 


Foto: pixabay

Saistītās tēmas: Kongresa namsSlidotava

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube