Ketrīna Zeta-Džonsa (47) ir ne tikai lieliska aktrise, bet arī satriecoši skaista sieviete, kura tā vien šķiet, ka burtiski vai pārvar visus novecošanās procesus. Par laimi, viņa ir atklājusi sava mūžīgā skaistuma noslēpumu, un tici vai nē, tas ir pavisam vienkāršs!

Gadu no gada, Zeta-Džonsa izskatās tikpat jauneklīga un daiļa, kā tad, kad tikko parādījās televizora ekrānos. Lielākā daļa no mums ir ziņkāres nomākti par to, kāds ir šī skaistuma noslēpums un, kā izrādās, tas ir pavisam vienkāršs – argāna eļļa (eļļa, kas nākusi no argāna koka riekstiem).

“Atklāju, ka ceļojumu laikā viesnīcās mēdz būt ārkārtīgi sauss un karsts gaiss, kas ādu padara tikpat sausu un nepatīkamu,” stāsta Džonsa. “Bet esmu atklājusi, ka argāna eļļas iemasēšana sejas ādā pirms došanās pie miera dara brīnumainas lietas. Mitrina, nogludina un padara starojošu!”

Taču jāteic, ka viņas skaistuma noslēpums nav tikai šī eļļa, bet arī liels daudzums ūdens. “Nepietiek, ja mitrini savu ādu no ārpuses, tas jādara arī no iekšienes, tādēļ dienas laikā patērēju daudz ūdens,” skaidro Ketrīna. Tāpat viņa nelieto nekādus saldinātos un burbuļotos dzērienus.

Vai tiešām argāna eļļa ir tik laba?

Saskaņā ar dermatologu teikto, argāna eļļa ir bagātīgs E vitamīna avots, kas satur nepiesātinātās taukskābes, kas palīdz ārstēt sausu ādu un ādas problēmas, piemēram, akni. Eļļā esošie antioksidanti novērš brīvo radikāļu iedarbību uz ādu, palēninot ādas novecošanos.

Tāpat argāna eļļas pH līmenis lieliski saskan ar ādas pH līmeni, aizsargājot no ārējās vides ietekmes.

 

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube