Neatkarīgi no tā, vai tā ir vienkārša satikšanās ar draudzenēm vai nopietns Ziemassvētku pasākums ar kolēģiem un vadību, šajā mēnesī tev noteikti būs jāpārģērbjas un jāuzpošas neskaitāmas reizes. 

Lai arī katrai ballītei dreskods atšķiras, svarīgi zināt šīs pāris lietas:

1. Nekas pārāk īss – ja vien nesaskaņots ar īpaši skaistām un greznām zeķubiksēm un īpašu augstu pašapziņu.

2. Nekas pārāk ciešs – tu pateiksi mums paldies, kad būsi nobaudījusi trešo duci kanapē maizīšu un desmito glāzi ar punšu.

3. Nekādi milzīgie izgriezumi. Šis ir Ziemassvētkiem veltīts pasākums, nevis universitātes iesvētības.

4. Grabuļi un īpaši skanīgas rotaslietas ziņo par tavu klātbūtni, ja tās ir skaļākas par Meraiju Keriju fonā, tad zini – par daudz!

5. Nekāds sarkanā un zaļā apvienojums. Ja vien tas nav bezgala ikonisks tērps un iejūties tēlā no A līdz Z.

6. Nevelc neko, kas neatbilst gadalaikam. Jā, šis nebūs laiks, kad no skapja izvilkt ziediem klātu kleitu un Havaju ziedu kakla rotas.

7. Nevelc neko no zīda un zamšādas. Tas var beigties slikti.

8. Nevelc to pašu, ko nēsā ikdienā. Šis ir laiks, kad tev ļauts nedaudz izpausties, tādēļ palutini sevi ar ko īpašu, nevis kārtējo džemperi un melnām biksēm. Atdzīvini savu tēlu ar kādu sarkanu lūpu krāsu vai izteiksmīgiem auskariem.

9. Nevelc apavus, kuros neizturēsi pat vienu stundu. Skaidrs, ka diez vai jutīsies ērti un diez vai spēsi izbaudīt ballīti, ja sperot soli, mocīsies sāpēs. Protams, apavi skaisti, bet vai tā vērts?

10. Nevelc apģērbu, kurā nevari padejot. Pirms pērc to skaisto, piegulošo kleitu, pārliecinies, vai pietupjoties tajā un aktīvi kustoties, neparādīsi citiem vairāk, nekā vēlētos!

Saistītās tēmas: ApģērbsballeZiemassvētki

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube