Tuvojoties Ziemassvētkiem, pieaug vēlme dāvināt un dot tiem, kam šī pasaule nav tik daudz devusi. To dara arī meitenes, kuras ir par skaistu kopā būšanu “Ir labi būt labam”.

Šīs lieliskās meitenes atradušas viena otru, lai ik gadu šajā svētku laikā sanāktu kopā un radītu svētkus kā sev pašām, tā arī citiem. Iepriekšējos gados šīs čaklās meitenes kopā apgleznoja legingus, cepa našķus un šuva pērtiķīšus. Bet pats labākais – meitenes visu iegūto naudu ziedoja labdarības fondiem.

Kā “Ir labi būt labam” raksta savā Facebook profilā, šogad meitenes vēlas darīt vēl vairāk laba. Meitenes sadalījušās divās komandās, lai pārsteigtu un paveiktu vairāk laba!

“Mūsu pirmais veikums un labais darbs jau ir gatavs, kuru sākot ar 05.12.2016. varat iegādāties mūsu Facebook lapā. Esam izveidojušas brīnišķīgus SPA komplektiņus ar Ziemassvētku aromātiem – Kafijas sejas skrubi ar medu un vīnogu kauliņu eļļu, Brūnā cukura Ķermeņa skrubi ar apelsīna un kanēļa aromātu un Šī sviesta Lūpu balzāmu ar ēteriskajām eļļām. Esam parūpējušās, lai visas sastāvdaļas, ko izmantojām produktu veidošanā būtu dabīgas un veselīgas Jums. Visi iegūtie līdzekļi tiks ziedoti Bērnu slimnīcas labdarības fondam “Paēdis un Vesels” (vairāk par šo labdarības fondu variet uzzināt šeit),” raksta meitenes.

Meitenes raksta, ka lieliski būtu pirkt dāvanas ne tikai sev un saviem mīļajiem, bet apvienot to ar svētku radīšanu arī citiem. 

Arī RītaKafija.lv komanda aicina iesaistīties šādās lieliskās, sirdi sildošās akcijās. Tādēļ neesi kūtrs un apskati “Ir labi būt labamFacebook profilu un nopērc radošo meiteņu darinātās Ziemassvētku dāvaniņas.

Atbalsti ideju! 🙂

 Foto: “Ir labi būt labam” Facebook

Saistītās tēmas: Ir labi būt labamlabdarībaradošiZiemassvētki

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube