Krīt sniegs” – šāds ir grupas “Zvēri” jaunākās dziesmas nosaukums. Grupas dalībnieki aicina ļaudis svētkos nebūt mantkārīgiem un novērtēt lietas, kuras tiek dāvinātas no sirds.

Pirms diviem mēnešiem grupa “Zvēri” iepazīstināja Latviju ar drosmīgu dziesmu “Es Esmu Seksīgs”, kuru skatītāji vērtēja dažādi. Lai arī par dziesmu daudzi izteicās kritiski, tās skatījumu skaits YouTube lapā pārsniedza 42 000, un vairums ir atzinuši, ka dziesma ir ne tikai smieklīga, bet arī melodiska un lipīga.

Savā jaunākajā singlā “Krīt sniegs” tiek atspoguļoti trīs jauniešu piedzīvojumi Ziemassvētkos. Divi no trim jauniešiem ir smagi izlutināti, tāpēc Salatēvs tos kārtīgi soda. Trešais ir īpašs jaunietis, kuram svētkos pietiek tikai ar jaukiem un mīļiem vārdiem. Jāpiemin arī tas, ka šajos svētkos vecītis ir īpaši neiecietīgs pret tiem, kuri ir izlutināti un nepaklausīgi.

Grupa “Zvēri” dibināta 2016. gada vasarā, kad trīs puiši no Pārdaugavas nolēma radīt kaut ko drosmīgu un izaicinošu. Mūzikas un teksta autori ir grupas dalībnieki. Arī bīts ir pašu veidots. Paldies Salatēvam – “Roker Gačam”!

Saistītās tēmas: videoklipsZiemassvētkiZvēri

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube