“The Hobos” līdera, komponista un dzejnieka Rolanda Ūdra atbalstam Latvijas Televīzija Vecgada koncerta “Laimīgu Jauno gadu!” programmā iekļāvusi arī vienu no populārākajām grupas dziesmām “Christian (I’m Gonna Be)”. Vecgada koncertā šo dziesmu izpildīs skatuves dīva Linda Leen un ekspresīvais mūziķis Ralfs Eilands kopā ar “The Hobos” ritma grupu.

Tāpat kā Ralfs Eilands un “The Hobos” ritma grupa, arī Linda nevilcinoties piekrita Latvijas Televīzijas aicinājumam Vecgada koncertam izpildīt “Christian (I’m Gonna Be)”, tādā veidā paužot atbalstu Ūdrim.

“Es vienmēr esmu bijis Ūdrīša un “The Hobos” fans. Skolas laikā man šķita, ka “The Hobos” ir ārzemju grupa, kas skan radio. Biju ļoti pārsteigts, uzzinot, ka tā ir no Latvijas. Tikko iepazīstot Ūdrīti, mani uzrunāja viņa cilvēciskās īpašības – labsirdība, atsaucība, vēlme palīdzēt citiem. Tādēļ man ir liels gods izpildīt “Christian (I’m Gonna Be)”,” komentē Ralfs Eilands.

“Apziņa, ka varu palīdzēt, ir liela svētība, jo tas nozīmē, ka man ir, ko dot. Ar prieku dodu labāko, ko varu sniegt izcilam amata brālim,” saka Linda Leen.

Latvijas Televīzija aicina klausīties Ūdra radīto mūziku, tādā veidā viņam sniedzot palīdzību.  Ziedot mūziķim ir iespējams arī, zvanot pa tālruni 90006385 (maksa par zvanu 1,42 EUR) vai ar pārskaitījumu fondam Ziedot.lv ar norādi “Rolandam Ūdrim”.


Avots: Parmuziku.lv

Saistītās tēmas: GrupakoncertsmūzikaThe Hobos

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube