Alus darītava AS “Aldaris” šogad ir sākusi produkcijas eksportu uz Ķīnu, teica “Aldara” pārdošanas direktors Artūrs Ilziņš.

Viņš pastāstīja, ka “Aldara” eksports šajā gadā ir uzradījis stabilu izaugsmi. Tostarp “Aldaris” šogad paplašinājis eksporta valstu loku. “Kā veiksmes stāsts noteikti jāpiemin eksporta sākšana uz Ķīnu. Kaut arī uz šo valsti eksportēt esam sākuši salīdzinoši nesen, tas paver ļoti lielu potenciālu nākotnē,” sacīja Ilziņš.

“Aldara” pārdošanas direktors pastāstīja, ka kompānija uz Ķīnu sākusi eksportēt “Mežpils” alu.

Kā ziņots, “Aldaris” pagājušajā gadā strādāja ar 26,244 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 8,3% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma zaudējumi samazinājās par 23,3% un bija 2,614 miljoni eiro.

Tāpat vēstīts, ka 2013.gadā “Aldaris” paziņoja, ka Latvijā koncentrēsies uz ekskluzīvo augstākās kvalitātes un “Premium” alus šķirņu brūvēšanu vēsturiskajā alus darītavā, tādēļ plastmasas pudeļu jeb PET segmenta ražošana pārcelta ārpus Latvijas – uz “Carlsberg” grupas alus darītavām Lietuvā un Igaunijā.

“Aldaris” ir Dānijas alus ražotāja “Carlsberg” grupas uzņēmums. “Carlsberg” kontrolē uzņēmumu “Baltic Beverages Holding”.

Saistītās tēmas: AldarsieksportsĶīna

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube