Lidostā “Rīga” šovakar paaugstinātas drošības režīmā tika sagaidīts aviokompānijas “airBaltic” reiss no Kopenhāgenas,  informēja lidostas pārstāve Laura Karnīte.

Viņa atzīmēja, ka lidmašīna veiksmīgi nosēdusies, plašāk iemeslus lidmašīnas sagaidīšanai paaugstinātas drošības režīmā neskaidrojot.

Kā savā tvitera kontā raksta lidostas padomes loceklis Tālis Linkaits, problēmas bijušas saistītas ar lidmašīnas šasiju.

Ar “airBaltic” aģentūrai BNS pagaidām nav izdevies sazināties.

Kā aģentūra BNS noskaidroja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, uz lidostu bija devušās mediķu brigādes, tomēr jau pēc nepilnām 20 minūtēm tās tikušas atsauktas.

Kā liecina informācija lidostas mājaslapā, “airBaltic” reisam BT136 no Kopenhāgenas uz Rīgu pēc saraksta bija jāielido plkst.17.30, bet tas atlidoja plkst.18.48.

Savukārt informācija portālā “flightradar24.com” liecina, ka lidmašīna “Bombardier Dash 8 Q400” vairākas reizes riņķojusi virs lidostas pirms nosēdusies.

Saskaņā ar informāciju lidostas mājaslapā citi šovakar lidostā ielidojošie reisi nav būtiski kavēti. Tomēr atsevišķu reisu izlidošana aizkavējusies līdz vienai stundai.

BNS jau ziņoja, ka šogad 17.septembrī lidostas skrejceļš tika slēgts, jo tehnisku iemeslu dēļ, “airBaltic” reiss BT641 ar lidmašīnu “Bombardier Q400 NextGen” no Rīgas uz Cīrihi starptautiskajā lidostā “Rīga” veica nosēšanos paaugstinātas drošības apstākļos. Lidmašīnai bija radušās problēmas ar priekšējo šasiju.

Lidmašīnā atradās 63 pasažieri, no tiem divi bija bērni un viens zīdainis, kā arī četri apkalpes locekļi. Neviens lidmašīnas ārkārtas nosēšanās dēļ necieta.

Saistītās tēmas: airbalticRIX

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube