Neliela smadzeņu pakustināšana ir lielisks veids, kā atgūties no aizvadītajiem Ziemassvētkiem un ar vēsu prātu, bez stresa sagaidīt Jauno gadu. 

“Brightside” ir radījis izcilu veidu, kā patrenēt prātu un ļaut nedaudz atvilkt elpu no gatavošanās nākamajiem svētkiem.

Inspektors Valdis pildīja savus pienākumus arī Ziemassvētku laikā. Tā nu pienāca izsaukums, un inspektors devās pie kāda nama durvīm, piezvanīja pie tām, un pie durvīm pienāca samiegojies nama saimnieks. Inspektors sacīja:

“Man ir uzmanīgi jāpārmeklē jūsu dzīvoklis. Jūsu kaimiņš apgalvo, ka vakar, Ziemassvētku vakarā, bijis kopā ar jums šajā dzīvoklī, un šeit bijusi ballīte. Un tajā laikā, kamēr viņš dziedājis Ziemassvētku dziesmas kopā ar jūsu ģimeni ap egli, kurā spoži mirdzējušas svētku gaismiņas, jūs esat apzadzis viņa dzīvokli.”

Dzīvokļa īpašnieks atbildēja:

“Tā nav taisnība. Mēs svētkus svinējām draugu mājās. Mēs pie viņiem devāmies jau pēcpusdienā. Mums pat knapi pietika laika, lai kaut cik izrotātu eglīti, pirms dodamies prom. Atgriezāmies vien pēc pusnakts un uzreiz devāmies pie miera. Ja vēlaties, varu pamodināt dēlu un sievu, lai varat pārliecināties, ka nemeloju!”

“Nē, nē. Tas nav vajadzīgs,” iejaucās inspektors. “Es jau tagad skaidri zinu, ka jūsu kaimiņš meloja!”

Kā inspektors zināja, ka kaimiņš melo un kā viņš to tik ātri atklāja?

Saistītās tēmas: atjautības uzdevumsjoki

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube