Saistībā ar Jaunā gada sagaidīšanas svinībām Rīgā nedēļas nogalē tiks slēgta satiksme 11.novembra krastmalā, aģentūru BNS informēja Rīgas domē.

Transportlīdzekļu satiksme no 30.decembra plkst.22 līdz 1.janvāra plkst.18 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, Poļu gātes posmā no 11.novembra krastmalas līdz Pils ielai, Bīskapa gātes posmā no Herdera laukuma līdz 11.novembra krastmalai, kā arī 11.novembra krastmalai pieguļošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē no Jaunielas līdz Bīskapa gātei un līdz Poļu gātei. Ierobežojumi neattiecas uz transportlīdzekļiem ar speciālām caurlaidēm.

Minētajā laika posmā tiks organizēta divvirzienu satiksme Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam un Doma laukuma posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai.

Savukārt no 31.decembra plkst.18 līdz 1.janvāra plkst.12 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Kungu ielai.

Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi 11.novembra krastmalā un krastmalai pieguļošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē starp Bīskapa gāti un Poļu gāti tiks ieviesti jau no 30.decembra plkst.20.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube