Holivudas aktrise Skārleta Johansone 2016.gadā nodrošinājusi vislielākos ienākumus kinoindustrijai, tēlojot filmās, uz kurām visā pasaulē pārdotas biļetes 1,2 miljardu ASV dolāru vērtībā, liecina žurnāla “Forbes” sastādīts saraksts.

32 gadus vecajai Johansonei bija svarīga loma šī gada lielākajā kases grāvējā “Captain America: Civil War” (“Kapteinis Amerika: Pilsoņu karš”), kas nodrošināja 1,15 miljardu dolāru lielus ienākumus.

Johansone pārspēja šīs filmas zvaigznes Krisu Evansu un Robertu Dauniju jaunāko, jo viņa tēloja arī brāļu Koenu komēdijā “Hail, Caesar!” (“Sveicināts, cēzar!”), kas nopelnīja 63,2 miljonus dolāru.

“Forbes” augustā atzina Johansoni par trešo vislabāk atalgoto aktrisi pasaulē, jo viņa gada laikā bija nopelnījusi 25 miljonus dolāru.

Par vislabāk atalgoto aktrisi toreiz tika atzīta Dženifera Lorensa. 2016.gada filmas “X-Men: Apocalypse” (“X-cilvēki: Apokalipse”) un “Passengers” (“Pasažieri”), kurās viņa tēloja svarīgas lomas, tomēr nav kļuvušas par tādiem kases grāvējiem, lai Lorensa tagad iekļūtu vislielākos ienākumus nodrošinājušo kinozvaigžņu pirmajā desmitniekā.

Šajā desmitniekā pirmoreiz iekļuva britu aktrise Felisitija Džounsa, iegūstot 9.vietu ar lomām filmās “Rogue One: A Star Wars Story” (“Rogue One: Zvaigžņu karu stāsts”), “Inferno” un “A Monster Calls”, kas kopā nopelnījušas 805 miljonus dolāru.

“Forbes” sastādītajā ikgadējā sarakstā, kas publicēts otrdienas vakarā, ir ņemtas vērā tikai filmas ar lieliem ienākumiem. Tā sastādītāji neņēma vērā animācijas filmas, pat tādu kases grāvēju kā Disneja studijas filmu “The Jungle Book” (“Džungļu grāmata”), kas nopelnīja 967 miljonus dolāru un kurā tekstu ierunājusi arī Johansone.

Saraksta 1.vietā ir Johansone ar 1,2 miljardiem dolāru, 2. un 3.vietu dala Kriss Evanss un Roberts Daunijs jaunākais ar 1,15 miljardiem dolāru katrs, 4.vietā ir Margota Robija ar 1,1 miljardu dolāru, 5.vietā – Eimija Adamsa ar 1,04 miljardiem dolāru, 6.vietā – Bens Afleks ar 1,02 miljardiem dolāru, 7.vietā – Henrijs Kavils ar 870 miljoniem dolāru, 8.vietā – Raiens Reinoldss ar 820 miljoniem dolāru, 9.vietā – Felicitija Džounsa ar 805 miljoniem dolāru, un 10.vietā – Vils Smits ar 775 miljoniem dolāru.

Saistītās tēmas: InākumiKinoSkārleta Johansone

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube